800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNEW WORLD HOTEL SAIGON

Rozsáhlý, moderní, pětihvězdičkový New World Hotel pravidelně hostí světové státníky při jejich návštěvách Vietnamu. Svůj bezchybný servis však nabízí všem, kteří do Saigonu přijíždějí za obchodem, zábavou či odpočinkem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v obchodním centru Saigonu, přibližně dvacet minut od letiště.

Ubytování

Všech 552 vkusně zařízených a prostorných hotelových pokojů a apartmá nabízí skutečný luxus. V každém z nich hosté naleznou minibar, ledničku, telefon, širokopásmové internetové připojení, žehličku, kávovar, televizi se satelitními kanály, sejf, mramorem vyloženou koupelnu, velký psací stůl a klimatizaci.

Vybavení

Cílem hotelu je uspokojit i ty nejnáročnější požadavky svých hostů. Pro obchodní klientelu je připraveno business centrum vybavené špičkovou technikou a konferenční místnosti, pro všechny potom tři restaurace (je mezi nimi i ve městě vyhlášená čínská restaurace servírující kantonské speciality), dva bary, stálá pokojová služba, butik, půjčovna aut, směnárna a čistírna.

Stravování

Snídaně.

Sport a zábava

New World Hotel se pyšní venkovním bazénem s přilehlým barem, tenisovým kurtem, golfovým driving range, fitness centrem vybaveným moderními posilovacími stroji, parní lázní, saunou, masážním salónem a kulečníkem.

Pláž

Hotel se nachází v centru města Saigon (Ho Chi Min City). Doporučujeme kombinaci s plážovými destinacemi v Hoi An, Danang nebo Nha Trang.

Naše mínění

Rozsáhlý, moderní, pětihvězdičkový New World Hotel pravidelně hostí světové státníky při jejich návštěvách Vietnamu. Svůj bezchybný servis však nabízí všem, kteří do Saigonu přijíždějí za obchodem, zábavou či odpočinkem. New World Hotel nabízí nejen světovým politikům a špičkovým businessmanům vše, co je možné od pětihvězdičkového hotelu požadovat.

Počasí

Danang

34°C Skoro jasno

Nha Trang

32°C Převážně oblačno

Phan Thiet

31°C Převážně oblačno

×