800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVietnamem od severu k jihu

  • Opravdu důkladné seznámení s Vietnamem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Hanoje s přestupem.
2. den: Přílet, uvítání a transfer do hotelu. Vyhlídková projížďka na rikšách po starém městě kolem jezera Navráceného meče se Želví svatyní. Večeře. Večer návštěva tradičního hanojského divadelního představení vodních loutek. Nocleh.
3. den: Snídaně. Celodenní okruh po hlavním městě Vietnamu s návštěvou Ho Chi Minhova mauzolea (zvenčí), jeho bývalé rezidence a konfuciánského
Chrámu literatury (první univerzity ve Vietnamu založené 1075). Oběd v hanojském stylu. Odpoledne prohlídka Pagody jediného sloupu, Etnologického muzea, chrámu Ngoc Son a dalších hanojských pozoruhodností. Nocleh.
4. den: Snídaně. Odjezd do Ha Longu. V Ha Longu vyhlídková plavba mezi tisíci ostrůvky ve slavné Dračí zátoce s kouzelnými krasovými scenériemi a jeskyněmi. Toto místo je právem na seznamu světového dědictví UNESCA. Oběd z darů moře na lodi. Doplutí na ostrov Cat Ba. Nocleh na romantickém ostrově v Dračí zátoce.
5. den: Snídaně. Odplutí do Hai Phongu. Oběd. Odpoledne odjezd na letiště v Hanoji. Cestou možnost si prohlédnout typické vietnamské vesničky, návštěva pagody But Thap. Odpoledne odlet z Hanoje do Hue, císařského města za dynastie Nguyen. Transfer do hotelu. Nocleh.
6. den: Snídaně. Celodenní prohlídka Hue. Plavba po Voňavé řece k pagodě Thien Mu (pagoda Nebeské paní). Prohlídka hrobky Minh Mang. Typický oběd proslulé hueské kuchyně. Odpoledne návštěva Císařského paláce se Zapovězeným purpurovým městem a královské hrobky dynastie Nguyen. Nocleh v Hue.
7. den: Snídaně. Odjezd do Danangu, návštěva muzea Čamů, věnovaného starobylému království Čampa. Oběd. Odjezd do Hoi Anu, historického města zapsaného pod UNESCO. Cestou zastávka u Mramorové hory, poutního buddhistického místa. Nocleh v Hoi Anu.
8. den: Snídaně. Polodenní výlet do My Son (Krás né hory) které jsou zrcadlem starobylé čamské kultury, též zapsané pod UNESCO. Spatříte zde pozůstatky hinduistických chrámů a jiné dochované památky čamské kultury. Oběd.
Odpoledne prohlídka Hoi Anu spojená s návštěvou koloniálních měšťanských domů, pagod či japonského zastřešeného mostu a tradičních trhů v Hoi Anu. Nocleh.
9. den: Snídaně. V odpoledních hodinách odjezd vlakem do přímořského letoviska Nha Trang scénickou krajinou středního Vietnamu. Příjezd ve večerních hodinách. Ubytování v hotelu u nejznámější vietnamské plážové promenády. Nocleh v Nha Trangu.
10. den: Snídaně. Polodenní výlet po Nha Trangu s návštěvou čamské věže Po Nagar na hoře Cu Lao, odkud je výhled do okolí či pagody Long Son s bílou sochou. Oběd. Odpoledne odjezd na pobřeží Mui Ne. Oblast je známá výrobou rybí omáčky, která je nepostradatelná pro vietnamskou kuchyň. Ubytování na pláži Mui Ne.
11. den: Snídaně.Volný den k odpočinku. Nocleh v Mui Ne.
12. den: Snídaně. Odjezd autobusem do nejlidnatějšího vietnamského města. Cestou zastávka u písečných dun, Suoi Tien (Kouzelného pramene) či zastávka u chrámu Van Tuiy Tu zasvěcený velrybám. Transfer do hotelu v Saigonu. Nocleh v Saigonu.
13. den: Snídaně. Odjezd do My Tho, vstupní brány do delty Mekongu. Dvoudenní projížďka po deltě Mekongu, kde uvidíte pagodu VinhTrang, „ kokosové" vesničky, plovoucí tržiště v Cai Be, překrásné přírodní scenérie i typický život místních obyvatel. V podvečer doplutí do Vinh Long. Transfer do Can Tho. Nocleh.
14. den: Snídaně. Pokračování prohlídky delty Mekongu. Po obědě na břehu řeky odjezd do Saigonu. Podvečerní prohlídka města, návštěva katedrály Notre Dame, historické budovy pošty, pagody Thien Hau, památníku Ho Chi Minha či tržiště BenThanh. Nocleh v Saigonu.
15. den: Snídaně. Možnost fakultativního výletu do známých podzemních tunelů Cu Chi. V podvečerních hodinách odjezd na letiště, odlet do Prahy.
16. den: Přílet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Danang

29°C Převážně oblačno

Nha Trang

29°C Převážně oblačno

Phan Thiet

31°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Po stopách vietnamské války

Po stopách vietnamské války

Vietnam

Cena od: 71 500 Kč

Pro skupinu:

×