800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZlatý Střed

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy/Vídně do Danangu.

2. den

Danang Přílet do Danangu, transfer do hotelu, odpočinek. Nocleh v hotelu Saigon Tourane.

3. den

Danang, Hoi An – půldenní výlet Po snídani návštěva Čamského muzea, po té přejezd do Hoi An, prohlídka města noclehPo snídani se vydáte na cestu cca 40 km vzdálenou od Hoi An do centra náboženství dávné říše Čampa My Son-hinduistický chrámový komplex. V zeleném údolí spatříte pozůstatky svatyní z období 7.-13.st. Na cestě zpět se zastavíte v Tra Kieu, dříve známé jako Lví Citadela nebo Simphapura, v letech byla mezi 4. – 8. st. hlavním městem Čampské říše. Nocleh v Hoi An – hotel Phuoc An River.

4. den

Hoi An Po snídani se vydáte k “My Son” – velkému chrámovému hinduistickému komplexu, který byl náboženským centrem Čampské říše, vyjížďka na lodi po řece Thu Bon. Nocleh v Hoi An v hotelu Phuoc An River.

5. den

Hue Po snídani se vydáte do Hue – první zastávkou bude An Hien Garden House – se svou typickou zahradní architekturou a principy Feng Shui, po té prohlídka Starého císařského města a den zakončíte návštěvou největšího trhu ve městě Dong Ba. Nocleh v Hue – Gold Hotel Hue.

6. den

Hue Po snídani se vydáte na prohlídku historického města, první zastávkou je Pagoda Thien Mu a hrobka panovníka Ming Mang, kterou si prohlédnete během plavby na loďce. Návštěva hrobky císaře Khai Dinh. Nocleh v Hue.

7. den

Hue, Hoi An Po snídani transfer do Hoi An, volné odpoledne na pláži. Nocleh v hotelu Le Belhamy Hoi An Resort and Spa.

8. den

Hoi An Vlastní program, možnost odpočinku na pláži. Nocleh v hotelu Le Blehmay Hoi An Resort and Spa.

9. den

Hoi An Snídaně, v dopoledních hodinách musíte opustit pokoj a vyčkat na transfer na letiště. Odlet do Prahy/Vídně.

Počasí

Danang

27°C Skoro jasno

Nha Trang

25°C Převážně oblačno

Phan Thiet

26°C Slabý déšť

×