Španělsko - Zájezdy s vlastní dopravou

Nejpopulárnější zájezdy

Nejvýhodnější nabídky

Zájezdy s All Inclusive

Do Španělska můžete cestovat autem, autobusem i letecky. Vyberte si z našich výhodných zájezdů do Španělska s vlastní dopravou a zvolte si sami způsob přepravy, který preferujete.

Autem do Španělska

Cesta autem na dovolenou je pro většinu Čechů nejpohodlnějším způsobem dopravy. Ač je Španělsko poněkud vzdálené, i sem míří turisté autem. Nejčastěji jezdí na pobřeží Costa Brava, které je České republice nejblíže. Nejrychlejší cesta z Prahy na španělskou Costa Bravu vede přes Německo a Francii, je dlouhá přibližně 1 650 km a trvá zhruba 15 hodin.

Španělsko letecky

Přímým letem z České republiky doletíte např. do města Barcelona, Girona, Malaga, Madrid, Valencie, Bilbao, Sevilla, Alicante, Almeria, Murcia a na ostrovy Mallorca, Tenerife, Gran Canaria, Ibiza, Lanzarote, FuerteventuraMenorca. Cesta trvá zhruba 2 hodiny a 15 minut (nejbližší města) až 5 hodin a 15 minut (nejvzdálenější ostrovy). Ceny se liší v závislosti na dopravci, sezóně a cílové destinaci. Pohybují se v řádu několika tisíc Kč za zpáteční letenku. V případě zájmu o letenky do Španělska nás neváhejte kontaktovat.