800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIXOS LIBERTAS

Terasovitý, na skalnatém výběžku nově postavený hotel s neopakovatelným výhledem na Dubrovník a ostrov Lokrum. Historické Staré město je vzdáleno pouze cca 15 min. chůze, dobré spojení linkovým autobusem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Terasovitý, na skalnatém výběžku nově postavený hotel s neopakovatelným výhledem na Dubrovník a ostrov Lokrum. Historické Staré město je vzdáleno pouze cca 15 min. chůze, dobré spojení linkovým autobusem.

Ubytování

Prostorné, luxusně zařízené pokoje ve vedlejší budově mají koupelnu/WC (župany), vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, trezor, minibar, interaktivní plazmovou TV/sat. a přípoj na internet. Stejně vybavené pokoje superior se nacházejí v hlavní budově, mají navíc terasu s výhledem na moře. Pokoje exekutive jsou prostornější a komfortněji vybavené. 24 h pokojový servis. Pokoje pro handicapované. Maximální obsazenost: 2 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik barů, 3 restaurace s panoramatickým výhledem (speciality středozemní a asijské kuchyně), společenská místnost s TV, čistírna, kadeřnictví, nákupní pasáž, butiky světových značek, taneční sál, business centrum, vnitřní bazén. K venkovnímu vybavení patří bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběru z menu.

Sport a zábava

Vodní sporty, tenis v blízkosti hotelu. Zábava: Hotelové kasino, herna, noční klub. Pro děti: Dětské brouzdaliště, miniklub, herna. Dětské postýlky zdarma. Wellness – SPA: Hotelové SPA a wellness centrum se rozkládá na dvou podlažích, zahrnuje vnitřní a vnější bazén, fitness centrum, turecké lázně, centrum krásy, relaxační zónu, různé procedury, vitamin bar aj.

Pláž

Hotel leží přímo u moře se soukromým přístavem, malá oblázková pláž, schody. Větší oblázková pláž cca 10 min. chůze.

Náš názor

Jeden z nejluxusnějších chorvatských hotelů, spojení komfortu s vynikajícími službami uspokojí jistě i nejnáročnější klientelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: přímo u hotelu

Počasí

Dalmácie jižní

23°C Skoro jasno