800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

O nás

Cestovní agentura eTravel.cz byla založena v roce 2003 a již řadu let si drží silnou pozici mezi největšími českými cestovními agenturami. Během svého působení na trhu jsme zprostředkovali dovolenou již desítkám tisíc spokojených zákazníků a získali také mnoho certifikátů a ocenění od partnerských cestovních kanceláří.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům širokou denně aktualizovanou nabídku kvalitních a ověřených zájezdů s možností jejich pohodlného vyřízení přes internet. Nechceme však, aby náš web byl pouze katalogem zájezdů. Proto vám přinášíme také zajímavé informace vztahující se k jednotlivým turistickým cílům a navíc i zkušenosti ostatních klientů v podobě uživatelských recenzí.

V naší nabídce naleznete zájezdy do všech významných turistických destinací. Velkou část z nich tvoří last minute zájezdy, kterým se již od počátků intenzivně věnujeme.

Všechny nabízené zájezdy jsou přitom výhradně od řádně pojištěných cestovních kanceláří. Samozřejmostí je pak garance shodné ceny s cenou zájezdu u pořádající cestovní kanceláře a zachování všech výhod včetně slev a bonusů.

Při práci klademe důraz zejména na pružnou komunikaci, která je zajištěna týmem našich profesionálně vyškolených operátorek, a vždy se snažíme vyjít našim klientům maximálně vstříc. Věříme totiž, že spokojený zákazník je tou nejlepší referencí.

Od roku 2012 je cestovní agentura eTravel.cz členem cestovní skupiny FISCHER. Do jejího portfolia dále patří Cestovní kancelář FISCHER, specialista na letní dovolenou u moře, NEV-DAMA, česká jednička v segmentu zimní lyžařské dovolené v Alpách a PRIVILEQ, specialista na luxusní dovolenou pro nejnáročnější. Cestovní skupina FISCHER je členem finanční a investiční skupiny KKCG.

Další podrobnosti o fungování naší cestovní agentury a principu fungování cestovních agentur obecně naleznete také na stránce Důležité informace.

Nebojte se nás zeptat

Nemáme co skrývat! Pokud tedy budete mít k našim službám jakoukoliv připomínku nebo vám něco nebude zcela jasné, nebojte se nás kontaktovat. Můžete od nás očekávat rychlou reakci.

Děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a věříme, že i v příštích letech budete s našimi službami spokojeni.

Tým eTravel.cz