800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY V SOUKROMÍ NO-NAME

Stari Grad leží přímo na jadranské cestě, vzdálený 170 km od Rijeky a 45 km od Zadaru. Umístěn je pod horským masivem Velebit v blízkosti národního parku Paklenica, který je atraktivní pro pěší túry a je oblíben mezi horolezci. Toto kouzelné městečko Vám nabídne krásnou nedotčenou přírodu, křišťálově čistou vodu, nesčetné zátoky, skalnaté oblázkové a písčité pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Stari Grad leží přímo na jadranské cestě, vzdálený 170 km od Rijeky a 45 km od Zadaru. Umístěn je pod horským masivem Velebit v blízkosti národního parku Paklenica, který je atraktivní pro pěší túry a je oblíben mezi horolezci. Toto kouzelné městečko Vám nabídne krásnou nedotčenou přírodu, křišťálově čistou vodu, nesčetné zátoky, skalnaté oblázkové a písčité pláže. Nabízí i velmi pestré sportovní, kulturní a zábavní vyžití. Mezi pobřežím a zvedajícím se Velebitem je bezpočet soukromých vil s apartmány, též nabízíme ubytování v Seline ležícím asi 2 km jihovýchodně od Stari gradu/Paklenice (směr Zadar).

Všechny apartmány mají ložnici (e), kuchyň s obývací místností a gaučem, sociální zařízení, balkon nebo terasu. K moři jsou vzdáleny asi 300 m.

Poloha

Do 500 m od moře.

Stravování

Vlastní.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 45 km

Počasí

Dalmácie severní

20°C Skoro jasno