800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPETALON - apartmány

Komplex Petalon v bezprostřední blízkosti města, do kterého přijdete procházkou kolem moře asi za deset minut. Řeč je o zeleném poloostrově, který se opírá o Koversadu a omývá ho čisté moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Komplex Petalon v bezprostřední blízkosti města, do kterého přijdete procházkou kolem moře asi za deset minut. Řeč je o zeleném poloostrově, který se opírá o Koversadu a omývá ho čisté moře. Je to komplex s řadou pavilonů a apartmánů.
Pláže jsou pěkné, upravené, kamenné s plochami na slunění, vzdálené 50-200 m.
Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, aperitiv bar s kavárnou, pizzerie Portun, pub, obchody, fitness centrum. Je zde venkovní bazén a bazén pro děti se sladkou vodou. Lehátka u bazénu i na pláži jsou za poplatek. U bazénu je velká taneční terasa, bar. Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu Mini club s animací, večerní program pro děti, dětské hřiště. Pro starší děti je Teen club. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje a další. Večery s živou hudbou, různá vystoupení, show zajišťuje terasa u bazénu.
V objektu je sportovní centrum „Porto Sole“ s 10 tenisovými dvorci, stolním tenisem, minigolfem, víceúčelovým hřištěm. Vodní sporty (na pláži), potápěčské centrum, půjčovna jízdních kol a další.
WI-FI je zdarma ve společných prostorách.

Ubytování

Apartmány jsou pro 3-6 osob, mají sociální zařízení, kompletně vybavenou kuchyň včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, klimatizaci, obývací místnost s gaučem, s balkonem nebo terasou.

Poloha

Do 200 m od moře.

Stravování

Vlastní.
Možnost příplatku stravování - polopenze, podává se formou švédských stolů a je možná pouze pro všechny osoby v apartmánu !

Vybavení

Prodejna se suvenýry, pizzerie, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , kavárna, kadeřnictví, dětské hřiště, stánek s novinami, bar u bazénu, společenská místnost, klimatizovaná restaurace, masážní salón, samoobsluha.

Sport a zábava

Tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, škola tance, túry na kolech, sportovní centrum.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,3 km

Počasí

Istrie

16°C Jasno