800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL PETALON pavilony

  • Kamenné pláže cca 200 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Komplex Petalon v bezprostřední blízkosti města Vrsar, do kterého přijdete procházkou kolem moře asi za deset minut. Řeč je o zeleném poloostrově, který se opírá o Koversadu a omývá ho čisté moře.
Je to komplex s řadou pavilonů a apartmánů. Na přelomu roku 2007/2008 byla provedena rekonstrukce centrální restaurace včetně moderního vybavení a rekonstrukce bazénu. Apartmány najdete na našich webových stránkách. Pokoje v pavilonech mají balkony (většina je s pohledem na moře), SAT/TV, TEL, vysoušeč vlasů, trezor, klimatizaci, lednici. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové a pokoje rodinné 1/2+1/2 (dvě dvoulůžkové ložnice, každá ložnice má své sociální zařízení, svůj vchod, balkon a jsou propojeny vnitřními dveřmi).
Pláže jsou pěkné, upravené, kamenné s plochami na slunění, vzdálené 50-200m. Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, aperitiv bar s kavárnou, restaurace s pizzerií, pub, samoobsluha, prodejna suvenýrů a novin, kadeřnický salón, umělecká galerie, veliká společenská místnost. Možnost masáží, fitness. Je zde venkovní bazén a bazén pro děti se sladkou vodou. U bazénu je velká taneční terasa, bar. Animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní program pro děti: mini disco, mini kabaret, talent show.. Pro děti je tu dětské hřiště. Pro dospělé v rámci animace: ranní gymnastika, aquaerobik, aerobik, túry na kolech, škola tance, stolní tenis, minigolf, koule a další. Večery s živou hudbou, různá vystoupení, show zajišťuje terasa u bazénu. V objektu je sportovní centrum „Porto Sole“ s 10 tenisovými dvorci, se stolním tenisem, minigolfem, víceúčelovým hřištěm. Vodní sporty (na pláži), potápěčské centrum, půjčovna jízdních kol a další.

Poloha

do 200 m od moře.

Stravování

Polopenze

Vybavení

pizzerie, bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , restaurace a lá carte, kavárna, terasa, kadeřnictví, dětský klub, dětské hřiště, společenská místnost, masážní salón, pivnice.

Sport a zábava

tenisové dvorce, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, aerobic, túry na kolech, fitness studio.

Počasí

Istrie

13°C Slabý déšť