800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MALIN

  • Pro hosty připraven plážový bar
  • Pláže jsou přímo pod hotelem

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Malin je vzdálen jen několik minut od centra Malinske.

Ubytování

Nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a pokoje jednolůžkové. Všechny mají sociální zařízení, SAT/TV, telefon, klimatizaci, minibar, trezor, WI-FI, vysoušeč vlasů; balkon mají všechny pokoje kromě pokojů standard.

Vybavení

Hostům je k dispozici restaurace, aperitiv bar s terasou, plážový bar, internetový koutek na recepci, obchod se suvenýry, velký konferenční sál pro 300 osob a 4 malé sály pro 15-60 osob, restaurace á la carte Mulino na pláži. Dále hotel nabízí saunu, masáže, vířivku, solárium.

Stravování

Polopenze s nápoji.

Pláž

Pláže jsou přímo pod hotelem, a to oblázkové, písčité, přírodní kamenité, betonová plata. Jsou vhodné pro děti, protože mají pozvolný vstup do moře. Na pláži je aquapark. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Po cca 200m chůze směrem do města začíná dlouhá městská pláž, velmi udržovaná a vybavená WC a sprchami. Pláž také s pozvolným vstupem je písčitá, přírodní kamenitá, betonová plata.

Sport a zábava

Ke sportovnímu vyžití slouží minigolf, vodní sporty a další. Hotel zajišťuje animaci pro dospělé - živá hudba v restauraci Mulino (1.6.-15.9.2017), různé programy a vystoupení, tematické večeře, sportovní a rekreační programy na pláži (červen - září) a mini club pro děti (červenec-srpen). Pro děti je zde také dětské hřiště. Přímo v hotelu je potápěčské centrum.

Možnosti ubytování