800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MALIN

Umístěn cca 500 m od centra městečka Malinska.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Nově adaptovaný hotel je vzdálen jen několik minut od centra Malinske. Hotel nabízí pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky. Pláže jsou přímo pod hotelem, a to oblázkové, písčité, přírodní kamenité, betonová plata. Vhodné pro děti, protože mají pozvolný vstup do moře. Na pláži je aquapark. Po cca 200m chůze směrem do města začíná dlouhá městská pláž, velmi udržovaná a vybavená WC a sprchami. Pláž také s pozvolným vstupem je písčitá, přírodní kamenitá, betonová plata. Hostům je k dispozici restaurace, aperitiv bar, terasa, TV místnost, velký konferenční sál pro 350 osob a 3 malé sály pro 20-50 osob, trezor na recepci, restaurant klub Royal v 3. patře hotelu, noční bar, vinárna, restaurace á la carte na pláži hotelu. Dále hotel nabízí saunu, posilovnu, masáže, vířivku, solárium, minigolf, vodní sporty a další. Pro děti je zde dětské hřiště a zajištěna animace. Přímo v hotelu je od r. 2009 potápěčské centrum.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové, suity. Pokoje jsou renovované včetně nové koupelny, mají SAT/TV, TEL; balkon mají jen některé pokoje – viz. ceny.

Strava

Švédský stůl (u večeří domácí točené nápoje: točené bílé nebo červené víno, točené pivo, ovocné šťávy a minerální voda).

Možnosti ubytování