800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDOLAC APARTMÁNY

  • Pláž je vzdálena 50 m
  • V blízkosti jsou obchody, bary a restaurace

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vlevo od hlavní silnice v úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století.
Nerezine je místo, které postupně vyrostlo z pastýřské staré osady v rybářskou a nakonec námořní vesnici s malou loděnicí . Loděnice je známá stavbou dřevěných lodí. K disposici je nový přístav, který obohatil turistickou nabídku tohoto místa. Dvě turistická střediska - dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt.
Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice. V centru právě na trhu a v přístavu je k dispozici bezplatný městský WIFI přístup.
K občerstvení zde slouží Ridimutak beach bar, který se v noci promění v malý noční klub.
Pláž je vzdálena 50 m, obchody 100 m. Apartmány Dolac patří organizačně pod kemp Rapoča, který je právě v Nerezine. Zde se klienti i přihlašují a odhlašují.

Ubytování

Naše CK zde nabízí nově renovované apartmány ( 2012 - 2014 ) Dolac s ohodnocením 3*+ . Každý apartmán je nejvýše pro 4 osoby, většina apartmánů má balkon nebo terasu. Mají jednu ložnici s francouzským lůžkem a obývací místnost s plně vybavenou kuchyní a rozkládacím gaučem pro 1 - 2 osoby. Apartmány jsou vybavenySAT / TV , klimatizací, lůžkoviny i ručníky jsou v ceně.

Stravování

Vlastní.

Pláž

V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže a to Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi s ohledem na oblázko - písčitý povrch a mělkého vstupu do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři a vytváří přírodní kulisu. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka slunečníky.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m