800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOMAINE DES ROCHES JAUNES

Malé rodinné letovisko Plougasnou v severní Bretani se nachází na začátku zátoky Morlaix. Je to typické bretaňské městečko, které nabízí 17 km dlouhé pobřeží, pláže s jemným pískem a malebné zátoky obklopené sklaními stěnami.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Velmi pěkná rezidence s moderním ubytováním v malém rodinném přímořském letovisku, v oblasti bohaté na krásnou architekturu, 17 km dlouhé členité pobřeží s řadou malebných skalnatých zátok a pěkných písčitých pláží.

Povinné příplatky

vratná kauce: 300 EUR; pobytová taxa: cca 1,50 EUR/os./den.

Poloha

u písčité pláže, rezidence u vstupu do zátoky Morlaix, pláž z jemného písku chráněná před větrem; v letovisku potápěčská škola, vodní sporty - plachtění, surfing, kiting, kajak, rybaření, půjčovna kol, jízda na koni, tenis.

 

Vybavení

recepce, vnitřní vyhřívaný bazén (vstup zdarma, v provozu pondělí - pátek, v době školních prázdnin každý den - změna vyhrazena), posilovna, možnost zapůjčení žehličky, žehlicího prkna a vysoušeče vlasů na recepci (dle dostupnosti), parkoviště (počet míst omezen), veřejné městské parkoviště cca 20 m.

Ubytování

apartmán pro 4 os. (cca 35 m2): obývací místnost se 2 lůžky nebo rozkládací sofa, ložnice s 2lůžkem; apartmán pro 6 os. (cca 44 m2): obývací místnost se 2 lůžky nebo rozkládací sofa, ložnice s 2lůžkem, ložnice se 2 lůžky nebo 2lůžkem;
Vybavení: kuchyňský kout (lednička, varná deska, zpravidla mikrovlnka a myčka), koupelna a soc. zařízení, terasa, povlečení.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

prádelna (na žetony, 3-8,50 EUR/žeton), TV (8 EUR/den, 40 EUR/týden); na vyžádání předem - za poplatek v místě: ručníky 6 EUR/os./týden nebo výměna, pobyt malých domácích mazlíčků (50 EUR/týden) - s platným očkováním, pohyb pouze na vodítku, dětská postýlka+vanička+židlička (8 EUR/den, 25 EUR/týden),
změna vyhrazena.

Možnosti ubytování