800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALFREDOS

Hotel se nachází v zahradě 5 km jižně od centra Rimini, v oblasti Rivazzurra, 200 m od pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Kvalitní hotel se nachází jen pár kroků od písečné pláže a je vhodný i pro náročnejší klientelu. Cca 3 km od hotelu se nachází zábavní park Italia in Miniatura. V Rimini naleznete ještě delfinárium a zábavní park Fiabilandia, v Riccione pak vodní park Aquafan.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená cca 50 m od hotelu. Slunečník a dvě lehátka za poplatek cca 9 - 12 EUR/den.

Poloha

Hotel se nachází severně od centra města Rimini v části Torre Pedrera, cca 50 m od písečné pláže, u promenády vedoucí podél pobřeží a spojující celé letovisko Rimini.

Strava

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr z menu, zeleninový bufet, 1/4 litru vína a 1/2 litru vody se podávají v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů stejnou formou jako večeře.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem, trezorem a Wi-Fi zdarma. Možnost až dvou přistýlek. Na vyžádání za příplatek pokoj s přímým výhledem na mořem, jednolůžový pokoj a pokoj De Luxe až pro pět osob. Dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, restaurace, bar, výtah, terasa, venkovní bazén cca 150 m od hotelu, tři vířivky.
Zdarma: vstup do venkovního bazénu cca 150 metrů od hotelu, Wi-Fi ve společných prostorách, parkovací místa (omezený počet).
Za poplatek: fitness, vířivky (jedna návštěva zdarma).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km