800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPARC HOTELS OLIMPO

Terasovitý komplex tří hotelů má fantastický panoramatický výhled na záliv Taormina a městečko Letojanni. Hotel Olimpo tvoří nejvyšší část hotelového komplexu, hotel Le Terrazze je umístěn v prostřední části a v nejnižší části komplexu je hotel Antares.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento moderní hotel je součástí komplexu tří hotelů (Le Terrazze, Olimpo, Antares), které jsou navzájem propojeny lanovou dráhou. Překrásný výhled na severní oblast Taorminy a městečko Letojanni. Od centra cca 300 m.

Středisko

Letojani

Vybavení hotelu

Recepce a bufet. restaurace v hotelu Olimpo, bar v hotelu Olimpo a americký bar v hotelu Antares, bazén, denní a večerní programy, miniklub, sauna a jacuzzi v hotelu Olimpo, parkoviště, WI-FI (za poplatek).

Pokoje

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají vlastní příslušenství, fén, telefon, SAT TV, minibar, trezor, centrální klimatizaci a balkon s výhledem na mořskou stranu.

Stravování

Formou polopenze. Bufetové snídaně i večeře, za příplatek all inclusive, zahrnující snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní sicilskou snídani, místní alkoholické a nealkoholické nápoje a zmrzlina u bazénu 10.00-18.00, místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 18.00-24.00 v hlavním hotelovém baru, odpolední občerstvení mezi 16.00-17.00 hodinou.

Pláž

Oblázkovo-písčitá pláž se nachází cca 400 m od hotelového parkoviště, na které se sjíždí výtahem.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
Letiště: 64 km
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Sicílie

22°C Jasno