800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELOUNDA BEACH

Luxusní hotelový komplex leží v severovýchodní části Kréty, cca 7 km od přístavu v Agios Nikolaos a cca 70 km od letiště v Heraklionu. Rozlehlý areál je obklopen zahradami a z teras a balkonů skýtá nádherný výhled na Mirabelskou zátoku a ostrov Spinalonga.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

5* hotel na severovýchodní straně ostrova položený u idilické zátoky Mirabello v nádherné 40 akrové zahradě přímo na břehu tyrkysového moře. Nabízí koupání na betotových molech, na skalách či písečné pláži. Letiště je vzdáleno 65 km, Agios Nikolaos 7km a vesnička Elounda necelé 2 km.

Vybavení hotelu

tradiční hotel udržovaný v perfektním stavu nabízí 7 různých druhů ubytování tzv. „Club“ v 248 pokojích, bungalovech a vilách: Premium Gold, Sport, Exclusive, Yachting, Platinum, Comfort VIP a Premium, leží vedle sesterského 4* hotelu Elounda Bay Palace (252 pokojů) a má recepci s útulným loby, hlavní restauraci, 8 a la carte restaurací, 5 barů, snack, vyhlášený vinný sklep, několik bazénů včetně jednoho s mořskou vodou, hřiště na basketbal, volejbal, 5 tennisových kurtů, badminton, dětský klub, středisko vodních sportů a molo s romantickým barem na jeho konci. Dále nabízí stolní tennis, kulečník, šipky, internet,fitness, jedinečné Thala SPA Chenot s nepřeberným množstvím procedur, kino, disko, několik krámů a půjčovnu aut. Hotel pořádá především programy pro děti a tematické večery pro dospělé. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu.

Vybavení pokoje

v hotelu najdete velké množství pokojů různých kvalit. Standardní pokoje (26 m2) jsou luxusně vybaveny, mají veliké sociální zařízení s jacuzzi, vysoušeč vlasů, SAT-TV, CD, telefon, klimatizaci, minibar, trezor a balkon. Možnost ubytování v pokojích či ve vilách s vlastním bazénkem (vyhřívaný) či ultramoderních Yacht bungalovech.

Strava

vynikající polopenze

Hodnocení

výjímečný hotel na jedinečném místě. I když se jedná o starší hotel, všechny jistě překvapí jeho čistota, neustálé renovace, důraz na kvalitu použitých materiálů a smysl pro detail. Jistě patří k nejluxusnějším hotelům na ostrově Kréta. Doporučujeme všem co dokáží ocenit jedinečnost a kvalitu nabízených služeb

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
Letiště: 65 km

Počasí

Kréta

5°C Polojasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL ELOUNDA MARE

HOTEL ELOUNDA MARE

Řecko, Kréta, Elounda

Cena od: 35 880 Kč

Pro skupinu: