800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ZANTE INN

  • Nachází se v klidnějším letovisku Agios Sostis.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v centru oblasti zvané Agios Sostis, která leží cca 3,5 km od rušného a velmi vyhledávaného letoviska Laganas. Menší písečná pláž leží cca 50 m od hotelu, pouze přes pobřežní komunikaci, kde najdete obchody a restauracemi. V dostupné vzdálenosti se nachází jedna z nejkrásnějších a nejznámějších pláží Caretta, kde je možné spatřit vodní želvy Caretta, symbol ostrova Zakynthos.

Ubytování

K dispozici jsou studia a jednoložnicové apartmány s balkonem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, telefonem a chladničkou. Většina studií má kuchyňský kout. Trezor za poplatek (cca 22€/pobyt na 11 dnů).

Vybavení

V hotelu jsou pořádány nepravidelné večerní programy, stolní tenis, plážový volejbal, kulečník. Wifi na recepci (zdarma). Na pláži je půjčovna motorových člunů a šlapadel (za poplatek).

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE. Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře leží cca 50 m přes místní komunikaci, s možností zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3,5 km
Letiště: 8 km
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Zakynthos

18°C Slabý déšť