800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Eurovíkendy: pár dní v nejkrásnějších světových metropolích

Eurovíkendy jsou stále oblíbenějším způsobem, jak si zpříjemnit běžné dny a udělat si chvíli volna na zajímavých místech. Levnější letenky a zvýhodněné termíny navíc umožňují dopřát si evropské metropole letecky za pár tisíc. Porozhlédněte se i vy po té správné destinaci pro strávení příjemného prodlouženého víkendu.

Poznejte kouzlo nejromantičtějšího města světa Paříže, odskočte si na nákupy do Londýna nebo se nechte okouzlit provoněnou atmosférou kaváren v Římě. Prožijte víkend nabitý zážitky a na vlastní oči poznejte nejlákavější místa Evropy.

Francie
Francie Paříž 1,4 h
od 6 590 Kč
 
 
 
Itálie
Itálie Řím 1,5 h
od 5 400 Kč
Benátky 1,3 h
od 4 690 Kč
Miláno 1,2 h
od 4 840 Kč
 
Španělsko
Španělsko Barcelona 2,15 h
od 8 570 Kč
Madrid 2,5 h
od 10 900 Kč
 
 
Velká Británie
Velká Británie Londýn 5°C 2 h
od 6 320 Kč
 
 
 
Další země: Nizozemsko

Oblíbenost eurovíkendů spočívá v délce pobytu, finanční dostupnosti i dojezdové vzdálenosti. Počítejte s námi – doslova za pár tisíc se během pár hodin dostanete do nejkrásnějších evropských metropolí. A bude vám k tomu stačit pouze pár dní volna. S last minute nabídkami navíc můžete odletět třeba již tento víkend. Stačí si vybrat z našeho katalogu eurovíkendů.

Pokud patříte mezi ty turisty, kteří si oblíbili eurovíkendové zájezdy, ale všechny evropské metropole již poznali, jistě nepohrdnete nabídkou prodloužených víkendů v asijských zemích jako je Jordánsko, Turecko nebo Izrael. Poznávejte, objevujte, relaxujte – eTravel vám nabízí prodloužené víkendy na těch nejkrásnějších místech.

×