Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
04.04–03.07.2020
Počet osob

Eurovíkendy: víkendové pobyty v nejkrásnějších metropolích

Pár

Eurovíkendy jsou stále oblíbenějším způsobem, jak strávit víkendový pobyt v evropských metropolích nebo víkend u moře. Oblíbenost eurovíkendů spočívá v délce pobytu, finanční dostupnosti i dojezdové vzdálenosti. Počítejte s námi – doslova za pár tisíc se během pár hodin dostanete na víkend pro dva či více lidí do nejkrásnějších evropských metropolí nebo na víkendový pobyt u moře. A bude vám k tomu stačit pouze pár dní volna. S last minute nabídkami navíc můžete odletět třeba již tento víkend.

Porozhlédněte se i vy po té správné destinaci pro prodloužený víkend u moře nebo víkendový pobyt pro dva - poznejte kouzlo nejromantičtějšího města světa Paříže, odskočte si na nákupy do Londýna nebo se nechte okouzlit provoněnou atmosférou kaváren v Římě. Prožijte víkendové pobyty nabité zážitky a na vlastní oči poznejte nejlákavější místa Evropy.

Pokud patříte mezi ty turisty, kteří si oblíbili eurovíkendové zájezdy, ale všechny evropské metropole již poznali, jistě nepohrdnete nabídkou prodloužených víkendů v asijských zemích, jako je Turecko nebo Izrael.

Poznávejte, objevujte, relaxujte – eTravel vám nabízí prodloužené víkendy na těch nejkrásnějších místech.

zobrazeno 1 - 10

 

Kypr

EUROVÍKENDY NA OSTROVECH

 

Big Ben

NEJOBLÍBENĚJŠÍ EVROPSKÉ METROPOLE

 

Moskva

VÝCHODNÍ EVROPA
A BLÍZKÝ VÝCHOD