Zkušenosti klientů s eTravel

Výhled na moře

Uvažujete o dovolené s eTravel a trochu váháte? Prohlédněte si nezávislé recenze našich služeb. Na této stránce najdete zkušenosti našich klientů z diskuzních fór, jak jsme je posbírali různě po internetu i příspěvky zákazníků eTravel na našem webu.

Podívejte se také na další důvody, proč jet na dovolenou s námi nebo na další informace o eTravel. Projděte si recenze hotelů od našich klientů nebo si rovnou vyberte dovolenou z našeho katalogu dovolených či z nabídky last minute zájezdů.

Z diskuzních fór

Majol: “CK etravel znám byli jsme loni a letos na ně zase vsadime. Asi tentokrát dáme Bulharsko tam jsme ještě nebyli….” – Zdroj: Mezizenami.cz

Náš tip: prohlédněte si aktuální zájezdy do Bulharska.


denisa456: “@marikka789 Tak to máte úžasný rodiče. To je krásný svatební dar.My jsme s nima nebyli na Maledivách ale na dovče jsme byli s nima letos a na příští rok vybíráme zase. S ničím jsme neměli problém. Za mě v pohodě.” – Zdroj: Beremese.cz


maru35: “Souhlasím s blauen, dovolená se dobře hledá přes invii nebo i etravel…” – Zdroj: Modrykonik.cz


Popeluška: “Rakousko – Kitzbühel .. perfekt. koupila jsem zajezd pres etravel.cz. samozrejme vlastni dopravda. ale byla to bomba.” – Zdroj: Wild-cat.cz

Náš tip: Zaujala vás recenze? Prohlédněte si nabídku dovolené v Tyrolsku .


Marobud: “Zkuste mrknout na etravel.cz, tam těch dovolených mají vždycky habaděj. Veliký výběr míst a hotelů do mnoha destinací.” – Zdroj: Bety.cz


Lucca: “… Ale nej jsou lasty, pokud se jede s cestovkou (nej výběr mají ca, třeba www.etravel.cz a spoustu jiných).” – Zdroj: Doktorka.cz


Ali: “…Naposledy jsem dvakrát vyrazila s eTravel a byla sem naštěstí spokojená. CA jsou fajn že mají obrovský výběr zájezdů, pořád sleduji lasty do Řecka, většinou tak 2tisíce zájezdů denně, což je super.” – Zdroj: Prodamy.cz

Náš tip: Užijte si dovolenou na poslední chvíli. Podívejte se na last minute Řecko.


Helča921: “…To by bylo dobrý si domluvit. Koukni na net, tam bude nabídek až až. My vybíráme na etravel.cz. jen se rozhodnout, kam vyrazit.” – Zdroj: Cestujeme.name


Ivkaaa: “@aiera my s nima byli loni a nebyl zadny problem cena si myslim, ze realna je.” – Zdroj: eMimino.cz


Luciáš85: “Ahoj dobrou zkušenost mam s etravel.cz. Tu ti mužu maximálně doporučit my jsme s nimi byli loní v Bulharsku a bylo to peckovní. Za ty peníze bychom lepší dovolenou prostě nesehnali, nebo já tomu alespon nevěřím. Splinili všechno ve velmi dobré kvalitě.” – Zdroj: Zena-in

Hodnocení a názory našich klientů

Jiráňová Alena, 3. září 2015

Chtěla bych poděkovat a pochválit slečnu Michaelu Dostálovou za vzorný přístup k zákazníkovi, milé a ochotné jednání a za obrovskou trpělivost, kterou s námi měla .Myslím si, že může být CA eTravel hrdá, že má ve svém týmu takovou pracovnici. S tak skvělým přístupem se tak často nesetkávám. Děkuji a přeji hodně osobních a pracovních úspěchů. Za moje cestovatele moc děkuji.


Jaroslava Krnáková, 28. leden 2015

Děkuji Vám za skvělou organizaci zájezdu včetně Go parkingu a přeji Vám samé spokojené zákazníky.


Radka Horáková, 23. červen 2014

Ráda bych vám poděkovala za zprostředkování dovolené do Lindos Bay. Byly jsme velice spokojené, hlavně s výběrem skvělého hotelu. Přeji spoustu stejně spokojených zákazníků.


Luděk Pácal, 20. červen 2014

Chtěl bych poděkovat za krásnou dovolenou ve Španělsku, vše proběhlo podle našich představ a těšíme se na příští rok, že opět využijeme Vašich nabídek.


Z. H., 19. červen 2014

Ráda bych pochválila Vaše děvčata v agentuře eTravel. Vždy jsou milá, ochotná a trpělivá. Nejvíce mi pomáhá dovolené vyřizovat paní Bortlová. Přeji hodně úspěchů v práci a nadále dobrý kolektiv.


Jarmila V., 28. březen 2014

Chtěla bych vám touto cestou velice poděkovat za vynikající profesionální spolupráci. Již léta jezdíme s Fischerem, stará se o nás vzorně Kateřina Golasowská a paní Kalužíková, takže jsme opravdu velice opečovávanými klienty. U vás jsme se setkali rovněž s vynikajícím přístupem a profesionálním řešením našich požadavků.


Krylová Galina, 9. září 2013

Chtěla bych moc poděkovat Vaší zaměstnankyni Kateřině Kratochvílové, která pro nás zařizovala dovolenou na Kubu. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitou a odpovědným chováním při kontaktu s CK


Bezděk, 29. červenec 2013

Vyřízení zájezdu bylo z vaší strany provedeno k naší veliké spokojenosti. Proběhlo rychle a jednání referentky, která mě kontaktovala bylo na vysoké úrovni. Pracuji v oblasti ubytovacích služeb a to jako recepční ve 4hvězdičkovém hotelu, a proto oceňuji vaše služby. Hotel, ve kterém jsme byli, známe. Byli jsme tam již po třetí a příští rok tam jedeme opět.


Muchovi, 28. červenec 2013

S vyřízením dovolené od eTravel jsme byli spokojeni.Vše probíhalo přes e-mail a velmi rychle a bez problémů. Děkujeme.


Božena Ečerová, 24. červenec 2013

S vyřízením zájezdu u Vaší cestovní agentury jsme byli spokojeni.


J. M., 23. červenec 2013

Moje dovolená od eTravel byla první tzv. naslepo přes internet. Byla jsem velice spokojená, komunikace v případě dotazů a pomoc s výběrem zájezdu byla dokonalá. Stoprocentní spolehlivá cestovní agentura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A. P., 23. červenec 2013

Dovolená v hotelu Samira club nás naprosto nadchla, že příští rok tam chceme letět znovu. Děti i my jsme byli naprosto nadšení. Jen těch šest dnů bylo opravdu málo, příště nejméně osm. Cesta, delegátka, organizace taky naprosto v poho :)


B.Rycková, 22. červenec 2013

S vyřízením našeho zájezdu na Krétu jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo bez komplikací , mám na mysli letenky, odlet, pobyt i přílet zpět. Rovněž pracovnice Vaší společnosti , se kterýma jsem zájezd vyřizovala, byly velice vstřícné a ochotné. Ještě jednou Vám děkuji.


Marcela Grundová, 21. listopad 2012

Sama se pohybuji více než 20 let ve vedoucích pozicích ve službách a obchodě a přála bych si, abych se setkávala nejen ve své práci, ale i v soukromí s takovými lidmi, jací pracují ve vaší agentuře. Moc děkuji za ochotu a za to, že jsme díky jim odlétali na dovolenou spokojeni a dobře naladěni. Přeji mnoho úsměvů ve vaší další práci a ještě jednou děkuji !!


Květa Soukupová, 12. říjen 2012

S vyřízením zájezdu s Vaší cestovní agenturou jsme byli velmi spokojeni. Komunikace se všemi pracovníky probíhala velmi dobře a všechny naše otázky byly rychle zodpovězeny. Nemám co vytknout.


Eva Czyžová, 11. říjen 2012

S vyřízením zájezdu, ubytováním, stravou a vším, za co odpovídá cestovní agentura jsem byla maximálně spokojená já i moje kolegyně, s kterou jsme společně uskutečnily tento zájezd. Takže maximální spokojenost. Přeji vám mnoho pracovních úspěchu a také velké množství spokojených zákazníků.


Věra Pamánková, 10. říjen 2012

Vrátila jsem se z báječné dovolené na řeckém ostrově Kos. Na stejném místě v Tigaki jsem byla již třikrát a musím říci, že letos to bylo ještě úžasnější, než předešlé roky. Krásné ubytování, výborné jídlo, teplé moře, počasí ideální teploty...vše jsem si zařizovala přes internet u cestovní agentury e Travel a opět bylo vše perfektní a bez sebemenších komplikací. Jsem velmi spokojená!!


Jana Fejklova a Marie Holcova, 10. říjen 2012

Letos jsme poprve vyuzili vasich sluzeb, chtela bych za sebe ale i za kamaradku velice podekovat za vyrizeni zajezdu, jiz se nepamatuji na prijmeni vasi pracovnice ,ale jeste jsem se nesetkala s tak duslednym zajistenim,dokonce mi volala i v sobotu,vse pripomnela, zeptala se zda je vse v poradku, moc, moc dekujeme. Preci jen jsme starsi, a tak nam toto prislo velice prijemne.


Jana Pokorná, 10. říjen 2012

Vyřízení zájezdu, hotel, delegátka, organizace schůzek, atd. nemělo chybu, vše bylo perfektní. Děkujeme.


Šubrtovi, 10. říjen 2012

Děkujeme Vám za vyřízení i zprostředkování zájezdu,který patří k těm nejkrásnějším,které jsme uskutečnili. Pokud Vaše cestovní agentura bude v roce 2013 nabízet zájezdy do SAE, konkrétně do Abú Dhabí s možností využití služeb ALL INCLUSIVE rádi těchto služeb využijeme.


Jana Zemankova, 10. říjen 2012

Prave jsme se vratili minuly tyden z dovolene z Tunisu, ktery jsme si u Vas zakoupili. Jezdime s Vami uz 4. rok a jsme vzdy velmi spokojeni. Bereme sebou vzdy nase kamarady, i s jejich vnuckou a ti byli tez spokojeni a chteji nadale jezdit jen s Vasi spolecnosti, jako my. Byli jsme v Mahdii, hotel Mahdia Beach, vse bez problemu a perfektne vse klaplo, vcetne odletu i priletu. Absolutni spokojenost. Opravdu o vas sirim jen samou chvalu a doporucuji Vasi cestovku vsem znamym.


Jaroslav Ulč, 28. září 2012

Vážená paní Křížková, vážená paní Návratová. Rád bych Vám s rodinou poděkoval za Vaši perfektní práci, pomoc a ochotu při objednávání naší dovolené, řešení našich přání /reservace sedadel v letadle/ a zodpovězení různých dotazů. Dovolená byla perfektní, bez jediné chyby. A pokud se nějaká naskytla, bylo to pouze z důvodu ne úplné jazykové znalosti. Ale i to se vyřešilo. Moc rádi si přes Vaši agenturu objednáme dovolenou na příští rok.


R. N., 23. září 2012

Se službami společnosti eTravel jsme byli nadmíru spokojeni, vyřízení zájezdu proběhlo na 1+. Ještě před vlastním objednáním zájezdu jsme ocenili zejména celkovou nabídku Vašich webových stránek, jejich přehlednost a velmi dobré intuitivní navádění. Vaše stránky považuji za jedny z nejlepších (možná i nejlepší), které jsme zatím na internetu v oblasti zájezdů objevili.


Roubíček Petr, 20. září 2012

Absolvování dovolené s Vaší agenturou bylo velmi vydařené. Opravdu jsme se zprvu dosti obávali (v tisku byl označen problém s Best Reisen zrovna též v lokaci, kde jsme měli prožít dovolenou), ale naštěstí bylo vše v pořádku a v hotelu Abou Sofiane, kde jsme byli ubytováni, jsme se vším byli (all inclusive, starost o zábavu, čistota, ochota personálu) velice spokojeni. Děkujeme a budeme-li příští rok zdraví, určitě využijeme Vašich služeb.


Langrová, 19. září 2012

Se všemi zájezdy s cestovní agenturou eTravel jsem byla vždy velmi spokojena.


Růžena Korčáková, 19. září 2012

My všichni jsme byli velmi spokojeni a doufáme, že do budoucna si zase objednáme zájezd z vaší agentury. Jste perfektní.


Miloslava Adamcová, 18. září 2012

Vrátila jsem se z 11-denního zájezdu v Samira Club v Tunisku, kde jsem byla ještě s 2 dalšími seniorkami. Se službami Vaší agentury jsem byla nad míru spokojená. Obzvláště skvěle se mi věnovala Vaše pracovnice pí. Kratochvílová, které ještě jednou děkuji


J. B., 18. září 2012

S vyřízením zájezdu s Vaší agenturou jsme byli naprosto spokojeni, za její zprostředkování Vám patří velký DÍK. Pokud se příští rok rozhodneme opět pro leteckou dovolenou u moře, určitě to bude s eTravelem.


Hana Farová, 18. září 2012

Byla jsem velice spokojená, hotel na úrovni, ubytování nádherné a delegátka ochotná a velice milá. Plán mé dovolené na příští rok je určitě spojený s výběrem u vaší cestovky. Ještě jednou dík za báječnou dovolenou.


Poláčková, 11. září 2012

Dnes jsem přidala na webové stránky etravel/recenze-hotelu hodnocení naší dovolené v hotelu HEDERA v Rabacu v Chorvatsku, který jsme si přes Vás objednali. Musím tedy jen zhodnotit dovolenou jako skvělou, protože jsme byli opravdu moc spokojeni a dovolená se nám maximálně vydařila. Ráda bych Vám tímto ještě poděkovala za její uskutečnění. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů.


Libuše a Miroslav Dvořáčkovi, 9. září 2012

Děkujeme za vyřízení naší dovolené do slovinského Portorože (hotel MARITA). Dovolená se nám moc líbila, naše sedmiletá vnučka Zuzka si užila koupání v moři i v příjemném hotelovém bazéně. Hotelové služby, včetně stravování, byly bez připomínek - na dobré úrovni. Vaší cestovní agentuře děkujeme za dobré služby při vyřizování naší dovolené. Moc děkujeme a určitě Vaši cestovní agenturu doporučíme našim známým. Celému kolektivu cestovní agentury přejeme samé spokojené zákazníky.


Korec, Lederbuchová, Dufková, 8. září 2012

S vyřízením zájezdu u Vaší cestovní agentury jsme byli velice spokojeni díky vstřícnosti a ochotě Vašich zaměstnanců. Ubytování, poloha apartmánu i pláž nám vyhovovala a pokud nám bude zdraví sloužit, určitě se tam budeme chtít příští rok vrátit.


Dana Hlaváčková, 6. září 2012

S vyřízením našeho zájezdu do Vodice /Chorvatsko/ jsme byli spokojení, líbila se nám rychlost vyřízení a možnost úhrady. Ubytování bylo v pořádku, s pobytem jsme byli spokojeni, také počasí bylo krásné. Děkujeme a příští rok možná zase využijeme Vaše služby.


Matějková, 5. září 2012

Byla jsem velice spokojená s Vaší společností, děkuji především za trpělivost a velkou snahu vyhovět.


J.Mužná, 4. září 2012

S Vaší CA jsem byla od 21. do 28.8.2012 v Turecku. S vyřízením zájezdu jsem byla velmi spokojena.


V. R., 3. září 2012

U eTravelu jsem si našla poznávací zájezd na skok do Paříže. Byla jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit.


Z. T., 3. září 2012

Vše bylo v nejlepším pořádku, jak jednání ze strany eTravel, tak i ubytování a jídlo. Skvělá dovolená.


Vyligalová Jaroslava, 29. srpen 2012

V pondělí jsme se vrátili z dovolené v Bulharsku - Sv.Vlas, hotel Tropics. Chtěla bych Vám velice poděkovat za krásnou dovolenou. Vše proběhlo v naprostém pořádku, perfektně zorganizované - počínaje příjemným pánem u přepážky na letišti v Ostravě, včasný odlet i odjezd transferu z Burgasu na místo pobytu a i zpět na letiště. Paní delegátka Sylvia je velice vstřícná a milá profesionálka. Hotel, personál i místo pobytu nás mile překvapilo. S Vaší CA rádi poletíme na dovolenou i příští rok a vřele budeme doporučovat svým známým. Ještě jednou moc děkuji za krásné zážitky a rádi budeme vzpomínat díky Vám na letošní prázdniny.


Švejdovi, 21. srpen 2012

S Vaší cestovní agenturou jsme spokojeni. Mezi hlavní důvody patří rychlost vyřízení, ochota, komunikace se zákazníkem, možnost platit poukázkami. Nemůžeme vytknout žádné pochybení. Příští zájezd budeme opět vybírat přes Vaši agenturu.


V.M., 18. srpen 2012

S vyřízením zájezdu jsme byli spokojeni. Na naše dotazy jste reagovali okamžitě a ochotně .Super. Příště u Vás koupíme zájezd klidně znovu. SPOKOJENOST.


Fiala, 17. srpen 2012

Práce vaší agentury byla naprosto bezchybná a dobře fungující. Jsem maximálně spokojen. Až budu potřebovat, opět se na vás obrátím.


Ing. Jaroslav Turnhöfer, 17. srpen 2012

S průběhem naší dovolené zakoupené přes Vaší CK jsme byli spokojeni . Vyřízení všech formalit přes internet mi velice vyhovuje . Velice si cením vstřícnosti a ochoty pracovnic , které se mnou moji rezervaci a ostatní náležitosti vyřizovaly.


Jan Lucák, 23. červenec 2012

Byl jsem koncem června s cestovkou maxi reisen na dovolené v Tunisku-Djerbě, v hotelu EDEN STAR a byl jsem nadmíru spokojen. Vše proběhlo k mé spokojenosti a taktéž parkování u letiště. Vaší agenturu budu i nadále vyhledávat při cestách na dovolenou.


Č. Pačev, 20. červenec 2012

Jsme velmi spokojeni jak s vyřízením zájezdu tak i se samotným pobytem. Vše bylo OK. Dokonce i počasí.


manželé NOHELOVI, 19. červenec 2012

Byli jsme s vyřizováním zájezdu velmi spokojeni, paní k nám byla vstřícná a vše bylo ok. Dovolená v BODRUMU se nám líbila, vše bylo, jak jsme si přáli.


Sinecká Dana, 18. červenec 2012

S vašimi službami i s vyřízením mé dovolené jsem byla naprosto spokojena. Velice mě potěšila ochota a vstřícnost vašich asistentek a jejich vyčerpávající odpovědi na telefonické dotazy.


Mílková, 17. červenec 2012

Byli jsme s Vaším vyřízením zájezdu spokojeni a pobyt v Tunisu byl též velmi pěkný. Naprostá spokojenost.


Kostková, 17. červenec 2012

Spolupráce s Vaší agenturou byla výborná. Všechny operátorky byly velmi ochotné. Uvítali jsme, že jsme mohli složit finanční hotovost na zlínské pobočce a kam byla ještě jednou zaslána smlouva. Pobočka za nás také odeslala centrále avízo o zaplacení a podepsanou smlouvu.


Marcela Gabrielova, 17. červenec 2012

S vyrizenim zajezdu ze strany agentury eTravel jsme byli spokojeni. I do budoucna radi vyuzijeme vasich sluzeb.


Siglová, 11. červenec 2012

Se zájezdem jsme byli velmi spokojeni, byl to již druhý zájezd do stejného místa. Služby eTravel při nákupu a zajištění pobytu výborné.


Peškovi, 11. červenec 2012

Byli jsme velmi spokojeni s Vašimi službami, vše klapalo na jedničku, pracovníci ochotní, nejasnosti okamžitě vysvětlili, víc nemáme co dodat. Dáváme za jedna.


Vilčová Jitka, 10. červenec 2012

S dovolenou jsme byli spokojeni na jedničku. Všechno bylo ok!!!!!!


Sedlackova, 10. červenec 2012

S vasi agenturou jsem byla na dovolene jiz nekolikrat a vzdy jsem byla spokojena. Hlavne s tim, ze to co bylo slibeno, bylo poskytnuto. Vse fungovalo presne a perfektne, protoze jsem clovek, ktery nema rad zmeny na posledni chvili. Letos jsme potrebovali i lekarske osetreni, ktere bylo poskytnuto primo u plaze lekarem, coz nas velice mile prekvapilo. Hotel Minamark jsme si samozrejme vybrali sami a mohu rict, ze vse tam bylo perfektni i ubytovani, strava, primo v centru Hurgady, ale hluk z ulice tam vubec neni slyset. Egypt je mou oblibenou destinaci, doufam, ze se tam s vasi agenturou jeste podivam. Dekuji za vase sluzby.


Ivana Kaněrová, 10. červenec 2012

S vyřízením zájezdu jsem byla maximálně spokojena. Určitě se při výběru další dovolené na Vaši agenturu obrátím.


Matuštíková, 10. červenec 2012

Vše proběhlo velmi dobře - oceňuji zaslání poštou, pokud není tiskárna.


Vršečtí, 10. červenec 2012

S vyřízením zájezdu jsme byli spokojeni. Také hotel odpovídal našim představám.


manželé Dvořákovi a Bednaříkovi, 25. červen 2012

Chtěli bychom vám poděkovat za příjemně prožitou dovolenou v hotelu Summertime v Sidari na Korfu,kterou jsme zakoupili vaším prostřednictvím. Vše fungovalo bez problémů k naší spokojenosti!


Červinkovi, 18. červen 2012

Tímto bychom chtěli poděkovat celému Týmu eTravel.cz cestovní agentuře za skvělé služby a rychlé vyřízení naší dovolené v Dominikánské republice. Také bychom chtěli poděkovat cestovní kanceláři FISCHER za nádhernou dovolenou v hotelu " IFA VILLAS BAVARO" Punta Cana, který vřele doporučujeme. Velice příjemný personál v celém resortu, (nic není problém) jak se říká. Neskutečné množství jídla, pití,zákusků atd...., jak po celém resortu tak i na pláži. Nádherné prostředí kde je spousta bazénů, animačních programů, vodní aerobik i plážový, různé sporty. Krásná pláž se spoustou lehátek (zdarma). Fauna a flóra je neskutečně úžasná, nedá se to ani popsat, musíte to vidět. Ještě jednou, Vám všem moc velké díky a budeme se těšit na další dovolenou.


Topinková Pavlína, 18. červen 2012

Chtěla bych velice poděkovat slečně Dostálové za krásnou dovolenou, byli jsme opravdu spokojeni jak s ubytováním, jídlem, velice příjemným personálem, tak s delegátkou CK Dolce Vita slečnou Florence Pasco.V příštím roce určitě, pokud zdraví dovolí, navštívíme opět Sun Club hotel Djerba, prostřednictvím Vaší agentury


M. Pavlík, 14. červen 2012

Se službami Vaší agentury jsem velmi spokojen, Vaše spolupráce s cestovní kanceláří BLUE STYLE fungovala bezchybně a i služby této kanceláře byly výborné.


Mgr. Petra Kratinová, 7. červen 2012

Děkuji za rychlost a ochotu, s jakou ke svým zákazníkům přistupujete. Jelikož pracuji také v oblasti služeb, moc dobře vím, jak je vstřícný přístup a ochota ve vztahu k zákazníkům důležitá, především v souvislosti s jejich "návratem". Věřte mi, že při dalším plánování dovolené služeb Vaší agentury na základě pozitivní zkušenosti znovu rády využijeme.


Naděžda Georgiev Jordánová, 7. červen 2012

Chtěla bych Vám poděkovat a zároveň ocenit Váš profesionální, velice příjemný, ochotný a pohotový přístup při vyřizování našeho požadavku na dovolenou. Vzhledem k tomu, že mé pracovní vytížení mi nedovolovalo zájezd vyřídit přes moje klientské číslo, požadavek podal můj manžel a byl také nadšen Vaším přístupem. Ještě jednou děkuji a přeji celému kolektivu spokojené klienty, mezi které se počítám i já a můj manžel. Přeji krásné dny a doufám, že co nejdříve využijeme Vaši společnost k dalšímu poznávání krásné a zajímavé destinace.


V. B., 26. květen 2012

Poprvé jsem využila objednání dovolené přes internet a nestačila se divit, jak blesková byla nabídka a i následné vyřízení veškerých náležitostí, týkajících se dovolené. Všechno bylo bezvadné, trochu jsem se z počátku obávala, poprvé jsem jela sama na dovolenou a s vyřizováním přes internet jsem se také bála. Zkusila to a musím uznat, že vaše služby jsou perfektní a děkuji.


Plecháčovi, 17. květen 2012

Děkujeme slečně Dostálové za zajištění dovolené v Turecku, která byla po všech stránkách perfektní, se vším naprostá spokojenost, moc jsme si ji s dětmi užili!


Navrátilová Dagmar , 8. květen 2012

Byli jsme velmi spokojeni s vyřízením zájezdu u "naší" cestovní agentury eTravel.cz. Též je OK, že kdo nemá skener, stačí souhlas s cestovní smlouvou v emailu. Já to tehdy oskenovala a zaslala, ale "chvíli" mně to trvalo. Vyřízení dovolené do tureckého Side pěkně odsejpalo.


Věra a Josef Víchovi, 7. květen 2012

K dovolené, kterou jsme letos s manželem prožili v Turecku můžeme říci, že vše bylo opravdu perfektní. Jak zajištění smlouvy, letenek, tak i pobyt v hotelu Caretta. Jídlo, personál, služby delegátek, vše na 1*. Určitě vašich služeb zase rádi využijeme.


Alexej Závada a Markétka Beranová, 17. duben 2012

Zájezd na Varadero, který jsme si u Vás zakoupili, byl super. Ubytování jsem očekával horší, ale plně mě uspokojilo. Hotel byl hezký, personál příjemný. Stravování bylo velmi dobré. Pláž a koupání byly vynikající. Dovolenou jsme si moc hezky užili a klidně v budoucnu zopakovali. Jenom ten let je moc dlouhý. Jinak nebyla jediná chybička.


Eva Lebišová a František Cikryt, 14. duben 2012

Vrátili jsme se z pobytu v hotelu Jezero - Ribčev Laz - Slovinsko. S pobytem jsme byli velice spokojeni, ubytování na vysoké úrovni, vzorná čistota, strava výborná, personál ochotný a vstřícný. Přivezli jsme si krásné zážitky, vřele tento pobyt doporučujeme. Děkujeme za zprostředkování.


Prokop Jiří, 23. březen 2012

Rád se připojím ke spokojeným zákazníkům, zvláště bych poděkoval touto cestou paní Veronice Návratové za její ochotu a vše co souvisí se zájezdy, které jsem využil a budu nadále využívat s Vaší cestovní agenturou


Tomáš Doupovec, 21. březen 2012

Děkuji i za přítelkyni, za skvěle zajištěnou dovolenou. Hotel byl luxusní, zajištěná strava taktéž. Na dovolené jsme se nenudili a přiletěli krásně opálení. Jediné co mi na cestě do Thajska vadilo, byla neskutečně dlouhá doba samotné cesty. Při příští dovolené budeme důkladněji sledovat popsanou cestu a doufám, že nalezneme přímé lety bez přestupů a dlouhého čekání na další spoj. Ještě jednou pochvala - dovolená byla zajištěná na jedničku :-)


Razák Miloš, 21. březen 2012

Se zajištěním a vyřízením lyžařského zájezdu do rezidence Boe ve Val Gardeně jsem byl velmi spokojen. I na místě proběhlo vše bez problémů. Ještě jednou děkuji za zajištění hezké dovolené a příště se na Vás jistě obrátím.


Miluše Schmalzová, 21. březen 2012

Prožila jsem moc krásný týden s mojí vnučkou na Fuerteventuře. Hotel BB, Bronetemar, byl příjemný, opravdu jsme neměly ty nejmenší problémy, od vzletu z Prahy, po celý let, příjemná Terezka, delegátka, milí lidé kolem, prostě jsme velmi spokojené a určitě bych se chtěla opět s mojí milovanou vnučkou vrátit. Byly jsme na výletě v ZOO, vše bylo velmi dobře organizované, no suma sumárum spokojenost.


Siřišťovi, 13. březen 2012

Byli jsme naprosto spokojeni s vyřízením našeho zájezdu Vaší agenturou.Vše bylo absolutně bez problémů a proběhlo dle uzavřené smlouvy. Děkujeme za zprostředkování nádherné týdenní dovolené na Mauritiu


Grafnetrová I., 20. únor 2012

Se službami eTravel.cz jsem byla spokojená. Nemám žádné výhrady. Dostalo se mi dostatečných informací a vaše odezva na mé dotazy nebo změny smlouvy, které jsem několikrát požadovala, byla okamžitá. Informace o odletu přišla včas. Vše bylo bez problémů. Děkuji za zprostředkování báječné dovolené.


Marek Blažej, 16. únor 2012

Právě jsme se právě vrátili z dovolené v SAE. Krásně jsme si odpočinuli, krásně se zahřáli a máme plno zážitků z Dubaje a dalších výletů pořádaných Exim tourem. Ještě jednou děkuji za perfektní zprostředkování zájezdu a v budoucnu se na vás určitě opět obrátíme.


Středulová, 16. únor 2012

Chtěla bych velice poděkovat slečně Dadákové za vstřícné jednání a přístup během našeho jednání ohledně dovolené v Egyptě. Byla jsem potěšena, že v dnešní hektické a náročné době se najdou lidičky, kteří jsou velice ochotní. Přeji Vaší společnosti hodně spokojených klientů


Jindra Čermáková, 11. leden 2012

Jsme obyčejná mladá rodina se třemi dětmi, netušila jsem jaký je omezený výběr ubytování za dobrou cenu pro početnou rodinu. Paní Veronika hledala a neúnavně odpovídala na moje všechny otázky. Opravdu se to jen tak nevidí a i když u konkurence nám nabídli jako bonus zdarma parkování u letiště, díky paní Veronice jsme se rozhodli pro vás.... Určitě Vás doporučím všem našim známým. Moc děkuji a těšíme se na dovolenou.


Emanuel Střecha, 5. leden 2012

S eTravel.cz jsem velmi spokojen, zejména s nabídkou celého světa, s ochotou, vstřícností a rychlostí.


Martina Válová, 23. prosinec 2011

Děkuji za Vaše velmi profesionální služby. Byli jsme s organizací naprosto spokojeni, ještě jednou díky a přeji hezké svátky.


Ing Zdeněk Tomášek, 21. prosinec 2011

Využil jsem služeb vaší agentury loni i letos a mohu vám sdělit, že jsem byl s vašimi službami a zejména jednáním vašich pracovnic vč. přístupu ke mně jako zákazníkovi nadmíru spokojen. Pravda - obecně by to tak mělo být, bohužel však musím říci, že v řadě případů jiných CA či CK mé zkušenosti nejsou zase takové. Dovoluji si proto poděkovat vám a vyjádřit své přání využít vašich služeb zase někdy v příštím roce nebo jindy podle možností.


Vacíková L., 25. říjen 2011

Děkujeme mnohokrát za bezvadnou organizaci zájezdu. Spokojenost byla maximální v plném rozsahu. RHODOS je prostě nádhera


Kotulková M., 12. říjen 2011

Letos jsem strávila s kamarádkou dovolenou na ostrově Zakynthos. Byla jsem spokojená s ubytováním /Kali Pigi/, delegátka Martina byla skvělá, vyřízení dovolené i informace byly dostačující. Musím konstatovat, že jsem byla velmi spokojená s Vašimi službami a doufám, že mi zdraví dovolí a v roce 2012 opět využiji Vaší cestovní agentury k příjemné dovolené.


Ing. Jiří Remeš, 10. říjen 2011

S Vaší cestovní agenturou jsme jeli na dovolenou letos již podruhé. Vždy bylo vše dobře zorganizované, neměli jsme žádné potíže při projednávání dovolené, neměli jsme žádné potíže při odbavování na letišti a v hotelu. Letos jsme začali spolu komunikovat ve čtvrtek 8.9.2011 v 13,47. V 16,17 jste nám potvrdili přijetí podepsané smlouvy a dokladu o zaplacení. V pátek jsme odjížděli na letiště, v sobotu 0,25 jsme letěli a již po sedmé jsme byli na hotelu. V sobotu 10.9. po osmé hodině ráno jsme byli již u moře na pláži, ubytovaní a nasnídaní. Vše proběhlo bez problémů, všude o nás věděli, všude jsme byli na seznamech uvedeni. Je až neuvěřitelné,že vše proběhlo během 40 hodin. Děkujeme za hezkou dovolenou. Výborně jste se vypořádali i s převzetím a proplacením šeků. I tady vše proběhlo bez komplikací - děkuji.


Věra Pokorná, 8. říjen 2011

Ve dnech 16.9. - 27.9. jsem se zúčastnila pobytového zájezdu do Alanye v Turecku zakoupeného u Vaší agentury. Bydlely jsme s kamarádkou v hotelu Kleopatra Beach. S ubytováním a stravováním jsme byly velmi spokojené, rovněž také zájezdy zakoupené u Vašeho delegáta Mykoly Shmilyaka byly na dobré úrovni. Zájezd rozhodně doporučím svým známým a příštím rokem, pokud mi zdraví dovolí, bych se do hotelu Kleopatra Beach ráda vrátila.


K. H., 4. říjen 2011

Byli jsme moc spokojeni s vaší cestovní agenturou a děkujeme za příjemný a krásný zážitek z dovolené.


Kyralová Jitka, 4. říjen 2011

Letošní dovolenou jsem s kamarádkou strávila v Turecku v hotelu Kervan. Byla to překrásná dovolená se vším, co k ní patří. Perfektně zorganizovaná, krásným hotelem, příjemným personálem, výborným jídlem a nádherným mořem. Vracely jsme se plné dojmů a zážitků, které nám zpříjemní nadcházející podzimní dny. Pokud budeme vybírat dovolenou příští rok, určitě budeme uvažovat opět o dovolené přes Vaší agenturu, která nás velice mile překvapila.


MM, 23. září 2011

S vyřizováním zájezdu Vaší cestovní agenturou jsem byla velmi spokojená, jednání bylo naprosto vstřícné, pracovnice agentury byla velmi ochotná.


Roubíček, 22. září 2011

Děkujeme Vaší agentuře za zajištění krásné dovolené v tureckém letovisku Side, kde jsme byli v hotelu Dogan. Máme moc krásných zážitků a byli jsme tam velice spokojeni. Jestliže Vaše agentura bude v příštím roce ještě zajišťovat tento zájezd a my budeme zdraví, tak jistě využijeme Vašich služeb.


Petra Kučerová, 21. září 2011

Byli jsme naprosto spokojeni s vyřízením zájezdu s vaší cestovní agenturou – nejsem častým zákazníkem přes internet, přeci jen mám při jednání raději osobní kontakt, ale rychlost reakce, příjemná komunikace a ochota vašich kolegyní mě přesvědčila o tom, že to jde i jinak (koneckonců na kolegyně se mohu na vašich stránkách podívat alespoň na fotografii J). Až budeme příště hledat dovolenou, určitě zavítáme na stránky eTravel.cz, jelikož víme, že vaše recenze hotelů jsou velmi užitečné a je možné jim věřit.


Marta Kotnourová, 21. září 2011

Vyřízení mé dovolené na ostrově Kos bylo ze strany Vaší agentury rychlé, bezproblémové k mojí plné spokojenosti. Mile mě překvapilo, když den před odjezdem mi Vaše pracovnice zavolala s dotazem, zda je vše v pořádku, zda jsem obdržela odbavení od cestovní kanceláře Alexandria a popřála hezkou dovolenou. Tak si představuji starost o klienty - byla na jedničku! Děkuji.


Ivana Šťastníková, 21. září 2011

S letošní dovolenou jsem byla velmi spokojena. Jednak jste mi na rozdíl od jiných serverů neodpověděli pouze, že zájezd není, ale vždy jste přidali jiné typy na destinace a hotely. Při našem počtu 2 dospělí a 4 děti to nebylo jednoduché. Nějaké agentury mi odpověděli, že taková nabídka vůbec není. Dále vám chci ještě jednou poděkovat za přebookování příletu z Ostravy do Brna. Hotel Akti Beach Club byl opravdu velmi pěkný. Rodinný pokoj přesně dle popisu. I když jste mi dodatečně volali, že lehátka a slunečníky na pláži nejsou zdarma, tak nakonec byly :-) Hotelový personál profesionální, milý. Jídlo opravdu na dobré úrovni. Můj mladší syn během pobytu slavil jeden rok. Ten den na konci večeře přišli dva číšníci s dortem s jednou svíčkou a zazpívali mu Happy Birthday. To bylo opravdu sladké. Vzhledem k tomu, že jsme letos nevzali s sebou tatínka (jely pouze ženy a děti :-), vážně uvažuji, že ho příští rok na stejné místo vezmeme. To se mi dosud nestalo, že bych se někam chtěla podívat znovu :-)


Vladislava Kavková, 12. září 2011

S poskytováním Vašich služeb jsem byla velice spokojena. Takto si představuji poskytování služeb zákazníkům. Rozhodně se nebudu bát se na Vás opět obrátit se sjednáním dalších rekreací. Děkuji.


Jan Blaško, 10. září 2011

Co se týče vyřizování zájezdu - jsem maximálně spokojený s komunikací. Vaše služby jsem využil již podruhé a využiju je ještě pro případné budoucí zájezdy. Děkuji.


Faruzelová, 9. září 2011

Dovolená byla vyřízena s maximální ochotou a pohodou. Jsem spokojena s Vaší prací, proto jsem letos již byla potřetí s vaší CA na dovolené a nebudu do budoucna nic měnit. Zůstanťe tak pečliví a bude to vždy super.


Pavla Ottová, 9. září 2011

S vaší CA jsem byla velice spokojena. Vše bylo vyřízeno rychle a jasně .Taktéž cesta a samotný pobyt proběhly v pohodě. Budu Vás doporučovat!!! Moc díky za vše.


Jana Vydrová, 8. září 2011

S vyřízením zájezdu u Vaší cestovní agentury jsem vždy velmi spokojená, proto se také na Vás vždycky s důvěrou obracím.


Iva Kálalová, 5. září 2011

Chtěla bych Vám poděkovat za bezproblémovou dovolenou. Apartmány AKTI DIMMIS vřele doporučujeme a služby paní delegátky byly příjemné. Žádný nátlak a všechno klapalo. Už se těšíme na příští rok, na další ostrov….


A. Salačová, 30. srpen 2011

S vaší cestovní agenturou jsme byli spokojeni. Ať už s komunikací ohledně vyplňování cestovních smluv nebo odpovídání na mé všetečné telefonické či mailové dotazy. Dámy byly informované a trpělivé. Děkujeme a rádi vašich služeb opět využijeme.


Marie Kmínková, 29. srpen 2011

Děkuji za zprostředkování vynikající dovolené v tureckém Side - hotel Dogan (srpen 2011). Při zahájení prodeje pro příští rok se určitě ozvu a znovu se vydám do těchto míst.


Silvie z Prostějova, 25. srpen 2011

Děkujeme za příjemně zprostředkovanou dovolenou ve Španělsku, Lloret de Mar, hotel DEX - byli jsme moc spokojeni a můžeme jen doporučit. Transport na letišti tam i zpět - profesionálně zorganizovaný. Poloha hotelu, úroveň poskytovaných služeb hotelu - vlastní bazén, jídlo, čisté ručníky, personál - a to byl jen ** hotel, vše bylo OK. Dokonce nám nevadil ani výhled na staveniště právě rekonstruované vilky, neboť náš 4letý syn mohl ráno a večer pozorovat z balkonu bagřík :))


Lubomír Švanda, 22. srpen 2011

Dovolená byla fajn. byl jsem spokojen s přehledností vašich stránek a rychlou reakcí operátorek. Příště opět rád využiji vašich služeb.


Stefana Arabadjieva, 22. srpen 2011

Děkuji za rychlé a bezproblémové vyřízení zájezdu. Komunikace s Vaší cestovní agenturou byla skvělá, oceňuji, že jste vždy včas a jasně zodpověděli všechny mé dotazy. Se zájezdem jsem velmi spokojená a ráda se na Vás v budoucnu opět obrátím.


Juřičkovi, 17. srpen 2011

Vaší agenturou byl náš zájezd na Djerbu vyřízen promptně a vůbec k naší spokojenosti. Děkujeme!


P. H., 17. srpen 2011

Vyřízení zájezdu letní dovolené bylo perfektní. Dovolená byla luxusní, vše bez problémů. Děkujeme.


Richard Kubát, 16. srpen 2011

Děkuji za Vaší trpělivost a ochotu. Budu Vás doporučovat


S.Stravová, 12. srpen 2011

Děkuji za opravdu krásnou dovolenou, kterou jste nám zprostředkovali. Za bonus taktéž děkujeme. Hodně úspěchů při dalším prodeji.


J.Kastlová, 5. srpen 2011

Moc děkuji za rychlou a milou komunikaci během zprostředkování. Není co vytknout. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.


Mgr. Zdeňka Kašpárková, 26. červenec 2011

Na dovolené se nám moc a moc líbilo, napsala jsem recenzi, připojila fotky. Celé vyřízení přes Vaši agenturu nemělo chybu, byla to již naše čtvrtá dovolená s Vámi a byli jsme s Vašimi službami a přístupem velice spokojeni.


Marie Záhorková, 26. červenec 2011

5.7.2011 jsem odcestovala do Tunisu, hotel Marabout. Zájezd to byl perfektní, ubytování slušné, hotel čistý, nádherná velká pláž., jídlo chutné, vždy dostatečné množství. V Tunisu jsem byla již 7x, hotel Marabout bych klidně navštívila znovu. Vaše cestovní agentura, skvělá. Děkuji.


Věra Pavlíčková, 26. červenec 2011

Naše dovolená letos byla opravdu skvělá,vše bylo bez problémů (ostatně jako vždy) a dokonce bylo i malé množství turistů, což samozřejmě nemůžete ovlivnit. Klid jsem skutečně letos užívala celé 3 neděle. Děkuji za skvělou dovolenou. Příští rok se chystám s dcerou a její rodinou na stejné místo a včas vám pošlu objednávku. Jsem s vaší CA velice spokojená, delegát Samir je vstřícný člověk a vítá nás jako své přátele a to je velmi milé. Ještě jednou moc děkuji a těším se na příští rok, počítejte s námi.


Radka Svobodová, 26. červenec 2011

Jsem maximálně spokojena s vaší agenturou, máte velice příjemné a vstřícné slečny a paní, které vždy rády vše zodpoví a pomohou s jakýmkoli dotazem, a proto už poněkolikáté si svou cestu do zahraničí vyřizuji právě s Vámi :-)))


I. Radová, 26. červenec 2011

S vyřízením našeho červnového zájezdu na Djerbu jsem byla maximálně spokojená. Vše bylo profesionálně vedeno a zařízeno.


Šmakovičová, 26. červenec 2011

Děkuji všem pracovníkům v agentuře eTravel za rychlé a korektní vyřízení mého zájezdu. Vždy všechno klaplo, tak jak bylo domluveno. Vše jsme dojednali přes internet a během odpoledne všechno vyřídili. Již dvakrát jsem využila vašich služeb a myslím že příští rok eTravel využiji znovu.


Benešová Ludmila, 26. červenec 2011

Vyřízení zájezdu bylo perfektní. Naše nedůvěra k vyřízení zájezdu po internetu byla zbytečná. Vše proběhlo bez jakýchkoli problémů, hlavně na letišti v Praze. Společnost Travel Servis je OK. Děkujeme


Mirka Rajská, 26. červenec 2011

Letošní dovolenou jsem prožila od Vaší cestovní agentury a musím konstatovat, že byla super ve všech bodech, které jste nabízeli. Nemohu nic vytknout ba naopak jenom chválit a svým známým jenom doporučit. Byla jsem s manželem v Poreči, hotel Zorna. Ráda bych i v budoucnu znovu využila služeb Vaší cestovní agentury. Závěrem chci shrnout, že od počátku objednání zájezdu až po ukončení velmi příjemní a slušní pracovníci, s kterými jsem byla v kontaktu. Přeji Vaší cestovní agentuře a všem pracovníkům hodně úspěchů a spokojených zákazníků.


Veronika Solíková, 4. červenec 2011

Děkuji za spolupráci! Po dlouhé době jsem opět narazila na příjemné zaměstnance CA. Děkuji za ochotu, vstřícnost a velmi příjemné a milé vystupování (i během víkendové služby). S jistotou můžu říci, že vašich služeb využiji i v budoucnu.


I. Procházková, 9. červen 2011

S VAŠÍ CESTOVNÍ AGENTUROU JSME BYLI VELICE SPOKOJENI. VŠE PROBĚHLO RYCHLE A BEZ KOMPLIKACÍ. VŠICHNI ZAMĚSTNANCI, SE KTERÝMI JSEM JEDNALA BYLI VELICE OCHOTNÍ A VSTŘÍCNÍ. NA VŠECHNY MÉ DOTAZY A PŘIPOMÍNKY BYLO VELICE RYCHLE REAGOVÁNO A ODPOVĚZENO - TO I V NEDĚLI, S ČÍMŽ JSEM SE JEŠTĚ NESETKALA. ZA VŠE MOC DĚKUJI, S VAŠÍ AGENTUROU BUDU URČITĚ DÁLE SPOLUPRACOVAT A BUDU JI VŠEM DOPORUČOVAT.


Tomáš Borl, 9. červen 2011

Byl jsem velice spokojený se zajištěním zájezdu, s komunikací vašich zaměstnanců, ochotou a pozitivitou.


T. Rejzek, 5. květen 2011

Jsem velmi spokojen s Vaší cestovní agenturou a nadále budu využívat Vašich služeb.


Zdeňka Brumlová, 20. duben 2011

Vážená paní Koudelová, dovolte, abych Vám moc a moc poděkovala za zařízení naší dovolené. Vaše ochota a profesionální přístup mě potěšil, chválím Vaše jednání, chování a pracovní nasazení. V mých očích jste profík. Ještě jednou moc děkuji.


Oldřiška, 15. duben 2011

Vážená paní Stoklassová, chtěla bych Vám i kolektivu poděkovat za vyřízení a zorganizování našeho zájezdu na Kapverdské ostrovy. Spolupráce s Vámi byla opravdu ke vší spokojenosti.


Suchá Miroslava, 5. duben 2011

Chtěla bych Vám moc poděkovat za milé, vstřícné a rychlé jednání při výběru a koupi zájezdu i okamžité proplacení poukázek Sodexo. Jsem potěšená a myslím, že při výběru další dovolené na podzim se opět s důvěrou obrátím na Vás.


Hedvika Drenčeniová, 13. březen 2011

Šťastně jsem se vrátila z Egypta (7.3.) a moc jsem si to užila . Chci vám poděkovat za pomoc při zařizování dovolené a přeřazení do hotelu Aladdin. Nakonec jsem byla ubytována v hotelu Alibaba (pro nedostatek turistů) a bylo to naprosto úžasné - myslím, že mnohem lepší než přímo v Hurghadě, co jsem měla původně být. Vydařily se mi i výlety do Luxoru i šnorchlování u ostrova Giftun - vše naprosto bezpečné. Mějte se moc hezky a užijte hezké jaro.


Jiří Kábrt, 21. únor 2011

Vrátili jsme se z SAE a chtěl bych vám poděkovat za profesionálně poskytnuté služby. Byl jsem velmi spokojen a rád vašich služeb využiji i v budoucnu.


MVDr.Ing.Miroslava Šafářová,Ph.D, 3. leden 2011

Dovoluji si poděkovat paní Kristýně Lukášové za vynikající zajištění překrásné oslavy Vánoc. Pobývala jsem na ostrově Tenerife v období od 23.12.2010-30.12.2010 v hotelu Punta Del Rey. S kvalitou hotelu jsem byla velmi spokojena a se zajištěním fakultativního výletu velmi nadšena. Ještě jednou děkuji.


Dagmar Jůzová, 3. leden 2011

Služby Vaší cestovní agentury jsou bezchybné, jsem maximálně spokojená s přístupem všech zaměstnanců. Ještě jednou děkuji.


Emília Roubalová, 16. prosinec 2010

Dobrý den, Vaší cestovní agentuře přeji krásné vánoční svátky, hodně štěstí, zdraví a hlavně hodně spokojených klientů, ke kterým se taky připojuji.


Marie a Karel Hanzovi, 16. prosinec 2010

Přejeme pracovníkům cestovní agentury eTravel.cz klidné Vánoce, úspěšný rok 2011 a splnění všech přání. Děkujeme za absolutně profesionální přístup - splnila se nám všechna naše přání - Egypt navštívíme potřicátéčtvrté.


Lída, 29. listopad 2010

Ráda bych poděkovala za zprostředkování skvělé dovolené. Nebylo, co vytknout. Služby v hotelu byly neuvěřitelné, personál velice příjemný. Služby cestovní kanceláře i v místě na špičkové úrovni. Několik let jsem si takto neodpočinula. Budu na tuto dovolenou velmi vzpomínat a zájezd do tohoto hotelu a Vaši cestovní agenturu mohu jen doporučit.


Novotný, 15. listopad 2010

Rád bych tímto poděkoval celému Vašemu kolektivu za bezchybné zajištění dovolené.


Jitka a Václav Škodovi, 28. říjen 2010

Právě jsme se vrátili z překrásné dovolené v Egyptě-Hurghadě a chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaše doporučení do hotelu Aqua Blu, byli jsme hodně spokojeni, vše bylo super!!!!! Děkujeme za Vaše služby a příjemné jednání s klienty.


Jiří a Alexandra Lukešovi, 27. říjen 2010

S vyřízením našeho zájezdu na Tenerife jsme byli velice spokojeni, všechno proběhlo perfektně. Celá dovolená se vydařila, měli jsme krásné ubytování a také jsme si hlavně severní část ostrova prohlédli a moc se nám to líbilo. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně úspěchů.


J.Klímová, 29. září 2010

Byly jsme maximálně spokojeni s vyřízením zájezdu i s informacemi, které jsme od vás dostaly. Samozřejmě hotel na Mallorce, ve kterém jsme byly ubytovány byl skvělý vč. služeb personálu a večerních představení.


manželé Spáčilovi, 29. září 2010

S vyřízením zájezdu jsme byli velmi spokojeni, vše proběhlo hladce a bez problémů. Vaše obchodní asistentky na telefonu byly velmi ochotné a milé. Děkujeme.


A.Voců, 29. září 2010

Vašich služeb jsem využila poprvé a byla jsem velmi spokojená, nejen s rychlou odpovědí na mé úvodní dotazy, ale i s celým způsobem kontaktu. A samozřejmě i s pobytem, protože poskytnuté služby plně odpovídaly anonci v katalogu, včetně popisů pláže a přístupu do moře. Takže máte u mě všech pět P a těším se na příští rok.


Pallová, 29. září 2010

S vyřízením zájezdu u Vaši cestovní agentury jsem byla velice spokojená a hlavně mi vyhovovala záloha 10000 Kč při objednání zájezdu a zbytek až měsíc před odjezdem a také, že berete unišeky. Až budu plánovat dovolenou na přišti rok, určitě se na Vás obrátim.


Jitka Bojtošová, 29. září 2010

S vyřízením svého zájezdu jsem byla nadstandardně spokojená. Vyřizovala jsem "last minute" a potřebovala jsem fakturu pro zaměstnavatele (kvůli platbě FKSP). Dámy vyřizující veškeré náležitosti byly velmi ochotné a příjemné a vše se vyřídilo včas a k mé spokojenosti. Ještě jednou děkuji.


Skřičkovi, 27. září 2010

S vyřízením naší dovolené s Vaší cestovní agenturou jsme byli maximálně spokojeni. Poskytnuté informace byly rychlé a srozumitelné. Dovolenou jsme si užili a byla super. S poskytovanými službami, stravou a ubytováním v hotelovém komplexu – Sunrise Royal Makadi Resort jsme byli maximálně spokojeni. Jediným stínem na naší dovolené bylo zpoždění odletu z Brna, který nás připravil o první den dovolené (autobusem do Ostravy na náhradní let). S leteckou společnosti Travel Servis jsme letěli již podruhé a bohužel v obou případech pro poruchu letadla byly odlety opožděny. To ovšem není Váš problém. Těšíme se na příští dovolenou s Vámi.


Martina, 27. září 2010

Chtěla bych poděkovat všem, kdo mi vyšel vstříc a pomohl mi odletět na dovolenou do Tuniska téměř ze dne na den. Nebýt těch příjemných slečen (paní), které mi umožnily zařídit si vše potřebné prakticky přes telefon, těžko bych si užila týden skvělé dovolené. Můj dík patří také cestovní kanceláři Exim tours a delegátce Katce, kteří pro nás připravili kouzelné výlety, konkrétně Laser Show. A také přivětivému a vstřícnému personálu hotelu Les Palmires v Monastiru.


Mgr.Kalivoda Lukáš, 27. září 2010

S vyřízením zájezdu jsme byli maximálně spokojeni. Náš dík patří také slečně Barboře Veličkové, která nás o všem maximálně informovala a vše pro nás velice rychle zařídila. Celkově hodnotíme vaše služby velice pozitivně a dáváme 100%.


Marta K., 27. září 2010

Byla jsem velmi spokojena s dovolenou, kterou jsem si zakoupila prostřednictvím Vaší agentury na Mallorcu destinace Palma Nova hotel Marina Torrenova. Cesta byla s mezipřistáním v Ostravě bez problémů, zpoždění letu bylo minimální. Hotel byl velmi dobrý, stravování all basic vynikající. Také animační programy byly překvapivě většinou kvalitní, hotelový personál velmi vstřícný a laskavý, cítila jsem se tam opravdu jako host. Moře krásné, pláže Palma Novy i Magalufu nedaleko hotelu. Dovolená, na kterou budu ráda vzpomínat a určitě destinaci i hotel doporučím svým známým. Děkuji za hezkou dovolenou a přeji hodně úspěchů ve Vaší činnosti.


Ing. Jan Blaško, 13. září 2010

Vyřízení zájezdu probíhalo bez problémů. Oceňuji informování ze strany eTravel.cz - přijmutí objednávky, plateb atd. Tímto Vám chci poděkovat za bezproblémové objednání zájezdu u CK Inex. S uvedeneou cestovní kanceláří jsme byli také velice spokojeni.


Ing. Iva Bartoníčková, 13. září 2010

Naše dovolená byla úžasná. Vše odpovídalo našim představám. Služby firmy eTravel.cz byly bez jediné chyby a zaváhání včetně nabízené služby pro parkování Go parking. Hotel, který jsme si vybrali – oblast Chania Panorama (v těsné blízkosti města Chania) splňoval všechny naše požadavky a opravdu jeho název vystihuje překrásné pohledy na moře a okolí. Je to místo stvořené pro dokonalou relaxaci. Ani cestovní kancelář ALEX nás nezklamala. Jejich servis byl perfektní již od vyzvednutí voucherů na letišti. Velmi dobré jméno jim dělá jejich delegát pan Lubor Pipal. Je to člověk na svém místě, má znalosti a vystupování odpovídající náplni jeho kvalitní práce, což zdaleka vůbec nebývá pravidlem u ostatních CK. Po předchozích špatných zkušenost s dovolenou přes CK jsme si doposud zařizovali dovolené sami na přímo (hotel + letenky). Nabídku přes eTravel.cz jsme využili z důvodu naší časové tísně a jsme velice potěšeni výsledkem – nádherná dovolená bez starostí a rozčilování. Děkujeme.


Hana Dimitrovová, 13. září 2010

Moc děkuji za ochotu zaměstnancům eTravel.cz při sjednávání rezervace, poskytování všech informací k námi vybranému zájezdu a při uzavření smlouvy a zaslání všech dokumentů k odjezdu na dovolenou. Naše dovolená od 19.8.2010 v hotelu AEOLOS BEACH na ostrově Kos v oblasti Lambi byla moc krásná, nejkrásnější, kterou jsme za léta dovolených u moře absolvovali. Hotel odpovídá kategorii čtyřhvězdičkového hotelu, bydleli jsme v bungalovu v patře s překrásným výhledem na moře, služby i stravování byly perfektní, personál ochotný. Velká travnatá pláž náležející k hotelu s lehátky a slunečníky zdarma, která přecházela v písečnou na počátku s oblázky s pozvolným vstupem do moře, umožňující dostatečné soukromí, usínání a probouzení v bungalovech jako z pohádky Tisíce a jedné noci při šumění vln, klid, překrásné západy slunce, prostě naprostá pohoda. Jedinou nevýhodou je jen jeden malinkatý minimarket poblíž hotelu, v hotelu je jen minimarket se suvenýry, další obchody jsou až ve městě Kos, který je ale vzdálen jen 4,5 km a je lehce dostupný autobusem se zastávkou kousek od hotelu, autobus jezdí každou čtvrthodinu do centra Kosu, cesta trvá dvacet minut a jezdí i v noci. Absolvovali jsme výlety lodí po okolních ostrovech, na ostrov Nissyros, po ostrově Kos, sami jsme si prohlédli město Kos ve dne i v noci, blízké termální mořské lázně, nebe bylo bez mráčku skoro celou dovolenou, i když občas byl vítr a velké vlny, ale to bohužel ovlivnit nelze, a tak se nám ani po patnácti dnech nechtělo domů. Rádi využijeme Vašich služeb při zařizování další dovolené, třeba už i v zimě na lyžování. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a šťastnou ruku při výběru zájezdů od spolehlivých cestovních kanceláří jako tomu bylo v případě hotelu AEOLOS BEACH od cestovní kanceláře EXIMTOURS


Mgr. Andrea Fojtíková, 2. září 2010

Moc děkuji za výbornou spolupráci. Poslední čtyři roky už vybíráme zájezdy jen s vámi a na naše doporučení i známí a kolegové. Určitě budu doporučovat i nadále.


Blanka, 24. srpen 2010

S vyřizováním zájezdu na Zakynthos jsem byla s vaší cestovní agenturou velmi spokojena. Také jsem byla překvapena vaší rychlou reakcí na své dotazy a to bylo již po 18. hodině. Také vaše nabídky na internetu jsou pěkně přehledné a v budoucnu si zájezdy budu sjednávat přes vás. Děkuji za perfektní spolupráci.


Vladimír Jozíf, 23. srpen 2010

Službami vašich operátorek při sjednávání zájezdu jsem byl velmi mile překvapen. Jejich jednání bylo pružné a opravdu velmi rychlé. Rád v budoucnu opět využiji vaše služby.


Hana Dimitrovová, 13. srpen 2010

Děkuji moc zaměstnancům eTravelu za ochotu při rezervaci a sjednávání smlouvy. Těším se, že i cesta a dovolená proběhne stejně příjemně a bez problémů, a pro další dovolenou si zase vybereme zájezd z Vaší nabídky.


Ivana Cimalová, 12. srpen 2010

S Vašimi službami jsem spokojená, hotel v Letojani na Sicíli splnil mé očekávání /Le Terrase/ - výborná kuchyně, pěkné prostředí, dobré služby. Vaše organizace a domluva také super - vždy jste mi vyšli vstříc - ochotné Vaše kolegyně ať už při mailovém nebo telefonickém kontaktu. Pravděpodobně se na Vás i příští rok obrátím /pokud někam pojedu :-)/


Eva Skálová a Helena Skálová, 12. srpen 2010

S naší dovolenou na Kypru jsme byly velmi spokojeny, vše proběhlo zcela bez problémů, vše bylo řádně zajištěné, hotel i pláž už jsme znaly z našeho zájezdu před dvěma lety a už to, že jsme jely podruhé na to samé místo svědčí o naší spokojenosti. Většina místního personálu nás i poznala a byli velmi potěšeni naší opakovanou návštěvou. Nás zase potěšilo, že si nás pamatovali. Děkujeme za pohodovou dovolenou.


Václav Budínský, 11. srpen 2010

S vyrizenim zajezdu prostrednictvim vasi cestovni agentury jsme byli velice spokojeni. Je videt, ze cely system prodeje zajezdu je dobre pripraven a funguje spolehlive. Za obrovske plus tohoto systemu povazuji skutecnost, ze je funkcni i o vikendech, tedy mimo beznou pracovni dobu. To umoznuje zajistit si zajezd doslova na posledni chvili.V nasem pripade jsme ucinili prostrednictvim internetu rezervaci v sobotu 10. cervence a jiz v pondeli 12-eho jsme obdrzeli (nasledne po potvrzeni o prijeti platby) cestovni pokyny. (Odlet byl 14-eho z Prahy.) Pokud by vas system prodeje zajezdu nefungoval take o vikendu, nemeli bychom zrejme sanci si primo v miste bydliste tento zajezd obstarat. (Nebydlime totiz v Praze, Brne ci Ostrave.) Preji hodne spokojenych zakazniku.


E.V., 11. srpen 2010

S organizací zájezdu do Egypta, včetně zajištění VIP parkování na letišti jsme byli spokojeni, žádné problémy nenastaly. Děkujeme. Výborné.


Kateřina Glogarová, 9. srpen 2010

Poprvé jsme vyzkoušeli hledat dovolenou na internetu a děkujeme celé Vaší společnosti za vše, co jste pro nás udělali. Byli jsme spokojeni.


Jana Bravencová, 6. srpen 2010

Ráda bych Vám i Vašim kolegům poděkovala za vstřícnost a rychlé jednání.


Irena Slováčková, 6. srpen 2010

Vaší cestovní agenturou jsem nadšená, vybrala jsem si dovolenou , aniž bych musela obcházet CK. Vše proběhlo perfektně, bez sebemenšího problému. Byla jsem velmi překvapena, že něco může tak dokonale fungovat. Určitě Vašich služeb budu využívat, možná ještě letos. Vítám nové služby, které jste připravili a moc zdravím celý team eTravel.


Ing. Vojtěch Turek, 30. červenec 2010

Vážení přátelé, využil jsem Vašich služeb ve dnech 19.-26.7. při zájezdu na Madeiru. Chtěl bych Vám moc poděkovat - vše jste zařídili velice dobře a jako "třešnička na dortu" působilo i zabezpečené parkování v Praze u letiště. Ještě jednou Vám děkuji a vyřiďte prosím tyto mé díky hlavně Vaší kolegyni Kateřině Kratochvílové, která s velkou ochotou promptně zařídila jak původní objednávku, tak také mnou požadované dodatečné změny. Buďte si jisti, že ode dneška budu Vaše služby doporučovat všem svým známým - jenom doufám, že na to nedoplatím tím, že na mé požadavky již pak nezbudou volné kapacity zájezdů :-)


O. Hlavička, 29. červenec 2010

Využil jsem Vaše služby, byl jsem se ženou moc spokojen, služby, ubytování, stravování bez připomínek. Smůla byla v tom, že jsme měli špatné počasí, na které v oblasti Albeny z dřívějších návštěv nejsme zvyklí. Přesto bych chtěl Vám a Vaší společnosti poděkovat za zprostředkování dovolenky.


Radana Zemanová, 27. červenec 2010

Právě jsem se vrátila z krásné dovolené v Turecku. Chtěla bych Vám poděkovat za celé vyřízení zájezdu, za rychlé služby, které poskytujete a extra rychlé proplacení poukázek. Při dalším výběru zahraniční dovolené budete moji favoriti! Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.


Kaczynski Evald, 20. červenec 2010

19.6. 2010 jsem vycestoval na 12 denní pobyt na Krétu hotel Afrodité Beach prostřednictvím Vaší cestovní agentury. Byli jsme jak s ubytováním, se stravou, s polohou hotelu i s transférem do hotelu maximálně spokojeni. Jeden z důvodů naší spokojenosti byl i ten, že hodně pracovníků ve strav. provozu byli učni se Slovenska, kteří si zaslouží obdiv. Jedinou malou černou tečkou bylo neumožnění zájezdu na ostrov Santorini. Delegátka uvedla, že se jezdí pouze s anglicky či německy hovořícími průvodci, proto nám to nedoporučila, pokud neovládáme tuto řeč perfektně, že můžeme mít problémy. Jinak ostatní fakultativní výlety byly v pohodě. Děkuji a předpokládám že i příští rok budu opět spokojen.


J.Trochtová, 19. červenec 2010

Zájezd jsem kupovala přes vaši agenturu poprvé a byla jsem velmi spokojená. Vše bylo v pořádku, personál vstřícný. I s cestovní kanceláří Medinatours jsem byla spokojená, delegáti milí a ochotní. Celkově vše v pořádku, nemám nic co bych vytkla. Děkuji za zprostředkování příjemné dovolené.


V. Palušná, 19. červenec 2010

S vyřízením zájezdu u Vaší cestovní agentury jsem byla velice spokojena. Moc děkuji.


Manželé Kmentovi, 16. červenec 2010

Spokojenost opravdu velká, rychlé vyřízení zájedu eTravelem.cz. Pěkné ubytování, dobrý delegát. Vše klaplo.


Pavel Svoboda, 16. červenec 2010

Chci Vám tímto poděkovat za vstřícné jednání a přeji Vám mnoho spokojených klientů.


Jiří Král a Marie Pauliková, 25. červen 2010

Rád bych Vám touto cestou s přítelkyní poděkoval za zprostředkování skvělé dovolené v Tossa de Mar, hotelu Tossa Beach! Ubytovaní bylo v pěkném hotelu a personál se o nás velmi dobře staral. Kuchyně vynikající a drinky osvěžující :-) Cestovní kancelář INEX nezklamala a dále nám i delegát zprostředkoval prima zájezd do Barcelony. Díky Vám máme dobrý pocit s dobře utracených peněz a máme skvělé zážitky! Ať se daří v podnikání a určitě se zase na Vás někdy obrátíme.


Vítězslava Slaninová, 20. červen 2010

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům Vaší agentury za perfektní vyřízení naší dovolené. Vaši agenturu využíváme již několik let a vždy jsme velice spokojeni. Všem přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů a v letošním roce také hlavně slunečných dní. Ještě jednou díky.


R. Turinská, 31. květen 2010

Děkuji za velmi profesionální přístup a rychlost při vyřízení moji objednávky. Ráda v budoucnu opět využiji Vašich služeb.


Krejčová Mária, 4. květen 2010

Chci poděkovat za opravdu správnou volbu změny hotelu. Byla to krásná, klidná, odpočinková dovolená. Recenzi jsem napsala na vaše stránky. Dle vlastních negativních zkušeností z loňské dovolené, hotel FANTAZIA, svými službami, vybavením pokojů, čistotou, převyšoval hotel 5* Brayka Bay. Byla to pohoda, možná to bylo i italským usměvavým provozovatelem. Ještě jednou díky za vše, určitě i příště využijeme vašich služeb.


Iva Mahdalíčková, 28. duben 2010

Děkuji za výbornou spolupráci, ochotu a rychlost. Služeb Vaší společnosti jsme využili už poněkolikáté a opět jsme velmi spokojeni. Určitě se na Vás obrátíme i příště. Přejeme Vám hodně úspěchů a hodně spokojených zákazníků.


Hana Kovářová, 6. duben 2010

Chtěla bych Vám poděkovat za velmi vstřícné a ochotné jednání. Ráda služeb Vaší kanceláře opět využiji. Přeji hezký den a další spokojené zákazníky.


Milan Kabele, 30. březen 2010

Chci Vám poděkovat za skvěle zorganizavanou golfovou dovolenou.Vše klaplo přesně podle našich představ a jsme velmi spokojení. Rádi v budoucnu využijeme opět Vašich služeb.


S. Fritzová, 23. březen 2010

Zdravím, děkuji za pokyny k odletu, úžasně rychle vše vyřízeno. Děkuji a přeji hodně spokojených klientů, mezi které budeme doufám patřit i my.


Jiří Valouch, 24. únor 2010

Vážená paní Veroniko Návratová, v neděli jsme se vrátili z pobytového zájezdu v Egyptě. Jelikož jsme jeli poprvé do Afriky, žádal jsem Vás o několik rad. Tyto rady jste mi před odletem ochotně poskytla, čímž jste nám dopomohla k úspěšnému průběhu celého pobytu. (Například: Při příjezdu na hotel jsem podle Vaší rady dal recepčnímu slušný bakšiš a dostali jsme nádherný, čistý, prostorný pokoj s funkční klimatizací, trezorem a s velikým balkonem porostlým kytičkami.) Proto Vám touto cestou děkuji za ochotný přístup při přípravě našeho zájezdu. Již teď jsme odhodláni zopakovat si příští rok zájezd do Egypta opět s Vaší společností.


Mgr. Vítězslav Mádr, 18. únor 2010

Díky a přeji pohodové klienty a zájezdy bez problémů. A ať se sezona vydaří...


Eva Mynaříková a Martina Perdulová, 18. září 2009

Ve dnech 30.8. až 13.9.2009 jsme trávily dovolenou v Řecku na ostrově Lesbos v letovisku Petra v hotelu Panorama a chtěly bychom vyjádřit díky a spokojenost za celkovou organizaci a péči. Zájezd organizuje cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s.r.o. a zakoupily jsme ho přes Cestovní agenturu eTravel 2004, s.r.o. Oceňujeme možnost dovezení zavazadel od autobusu téměř až k pokoji a zpět, možnost, že jsme ihned po příjezdu v brzkých ranních hodinách dostaly snídani a personál se snažil připravit nám pokoje co nejdříve, takže jsme byly ubytovány již kolem 9. hodiny a naopak jsme mohly až do odjezdu v nočních hodinách pobývat na pokoji. Ubytování v hotelu Panorama bylo výborné, hotel byl čistý a personál velmi vstřícný, milý a ochotný. Rovněž oceňujeme téměř mateřskou péči delegátky paní L. Jakubíkové, která se nám snažila poskytnout co nejvíce informací a zajímavostí o Řecku a v případě potřeby byla připravená a ochotná kdykoliv pomoci.


Marcela Vargová, 10. září 2009

Moc Vám děkuji za sebe i mou maminku za krásnou dovolenou :)


Hana Kopecká, 10. září 2009

Chtěla bych poděkovat všem pracovnicím a pracovníkům, kteří se podíleli na zajištění mojí a manželovy dovolené na Djerbě od 29.8.09 do 5.9.2009. Vše bylo perfektně zajištěno k naší spokojenosti. Všem moc děkujeme.


L. Smažáková, 9. září 2009

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za zprostředkování úžasné dovolené v Řecku a taky za trpělivost všech vašich pracovníků, kteří se mnou komunikovali a odpovídali na mé dotazy a měli se mnou svatou trpělivost při mé minimální zdatnosti s PC. Mockrát děkuji, příště se nebudu bát se na vás kdykoliv obrátit. Ne vždy jsem se setkala s tak skvělým přístupem. Děkuji.


Ivana Přibíková, 7. září 2009

S výběrem dovolené přes vaši agenturu jsme byli spokojeni, služby odpovídaly ceně zájezdu. Také k CK Azur Reizen nemáme žádné výhrady, vše bez problémů. Určitě se těšíme na další spolupráci někdy v budoucnu.


Bienerová Lenka, 26. srpen 2009

Děkuji za ochotu a příjemnou spolupráci. Do budoucna určitě vaše služby ještě využijeme.


Jitka, Praha, 20. srpen 2009

Dobrý den paní Procházková, ráda bych Vám poděkovala za Vaší péči s výběrem mé dovolené, za excelentní přístup a flexibilitu k mým požadavkům. Zatím jsem nezažila lepší dovolenou, co se týče nabídky hotelu a služeb v Amir Palace, Tunis. Doporučím určitě eTravel.cz svým známým, kteří na dovolené letos ještě nebyli. Děkuji a těším se zase za rok na další nabídku.


Hana Jahodová, 19. srpen 2009

Dobrý den, vrátila jsem se ze skvělé dovolené v hotelu John and Joy´s a s potěšením vám sděluji, že majitel hotelu je sám vegetarián a velmi mile mi vyšel vstříc, jakož i ostatním strávníkům: pokud někdo třeba nerad ryby, nebyl problém mu připravit něco jiného... Doufám, že tuto informaci využijete pro případné další vegetariánské zákazníky a ještě jednou děkuji za zprostředkování báječné dovolené. Krásný zbytek léta vám přeje Hana Jahodová


Marie Krajčová, 19. červenec 2009

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za zprostředkování nádherné dovolené v Turecku v Alanyi v Top hotelu. Na tuto dovolenou budeme jistě dlouho vzpomínat., protože vše bylo na velice dobré úrovni.


Sylva Horká, 16. červenec 2009

Chtěla bych poděkovat za profesionální přístup vaší cestovní agentury v prodeji zájezdů i služeb a delegáta i cestovní kanceláře na ostrově Zakynthos. Studia Oddyssea 2, letovisko Tsillivi, kde jsme byli ubytování, jsou velmi příjemným místem pro strávení klidného pobytu a určitě je doporučím mým přátelům.


manželé Becovi, 13. červenec 2009

Rádi bychom poděkovali za úžasný zájezd a velký dík za služby, které nám byly poskytnuty. Jsme velice spokojeni a v každém případě budeme registrovat další nové informace a nabídky na rok 2010.


Denisa Vejnarová, 2. červenec 2009

Chtěla bych poděkovat Vaší cestovní agentuře za zprostředkování a CK FIRO-tour. Dovolená s dětmi v Tunisu v Samira clubu se nám moc líbila a všechno perfektně klaplo. Díky. Příští rok opět.


Jitka Krupičková, 7. květen 2009

Děkuji za příjemnou a perfektní spolupráci. S přáním hodně spokojených klientů, Jitka Krupičková


Kateřina Nečasová, 5. květen 2009

Moc děkuji za skvělou a rychlou komunikaci a spolupráci. Ještě jsem se s tím v žádné cestovce nesetkala. Doufám, že vše bude i nadále takto pokračovat! S pozdravem, Kateřina Nečasová


Slaninová Vítězslava, 4. květen 2009

Vážená paní Koudelová, veškeré doklady k naší cestě do Egypta jsme dostali v pořádku. Chtěla bych Vám za všechny zúčastněné poděkovat za perfektní servis, který jste nám od rezervace až po dnešní den poskytovala. S Vaší společností máme dobré zkušenosti již od loňského roku, kdy jsme byli také spokojeni. Ovšem Vy konkrétně s Vaším přístupem a velmi rychlou reakcí na vzniklé situace předčíte vše. Mnohokrát Vám děkujeme a určitě i příští rok využijeme opět Vašich služeb. Jen doufám, že se opět budeme moci setkat s Vaším jménem a Vaším vstřícným a milým jednáním. Velmi rádi bychom Vám poděkovali, Vy si to zasloužíte. S pozdravem a přáním všeho krásného Slaninová Vítězslava


Lucie Brančíková, 4. květen 2009

…zasílání Last Minute Newsletteru jsem zrušila na pracovním e-mailu, ale naopak jsem si přihlásila zasílání těchto zpráv na svůj osobní e-mail. S vaší cestovní agenturou jsem už po delší dobu naprosto spokojená a nadále vás doporučuji ve svém okolí. S přáním hezkého a úspěšného dne, Brančíková


Marcela Zakopalová, 18. duben 2009

Děkuji za vstřícné jednání a ochotu pracovnicím eTravelu. Věřím, že celá dovolená bude stejně tak příjemná, jako bylo její zajišťování.


Jana Toulová, 15. duben 2009

Děkuji za ochotu a báječnou spolupráci s Vaší agenturou. Doufám, že se zájezd vydaří.


Alena Linderová, 1. duben 2009

S Vašimi referentkami jsem byla při objednání velice spokojená a nevěděla jsem, jak jim mám poděkovat. Byly super a do telefonu velice milé a trpělivé. Díky jim!


V. Alexová, 31. březen 2009

Děkuji mnohokrát za příjemné jednání !!!!


Eva Řeháková, 9. březen 2009

Velice Vám děkujeme za zprostředkování dovolené. Byli jsme maximálně nadšeni. Prožili jsme snad nejkrásnější dovolenou, jakou jsme kdy měli.


Erika Olbertová, 5. březen 2009

S vašimi službami jsem byla moc spokojená! Mockrát děkuji za příjemnou komunikaci a pomoc. Ráda se na Vás obrátím znovu:-)


Monika Machová, 5. březen 2009

Děkuji Vám za doposud velmi solidní a profesionální přístup. Držím vaší cestovní agentuře (a vlastně i nám klientům), aby se "ve zdraví" přenesla přes finanční krizi.


Marek Blažej, 24. únor 2009

Děkuji vám za kladné vyřízení mé reklamace u pořádající CK. Dovolenou si celá moje rodina užila a i přes vzniklou malou nepříjemnost jsem velmi potěšen vašim profesionálním přístupem. V žádném případě jste v nás zákazníky neztratili a už se těšíme na další cesty s vaší cestovní agenturou.


Hana Vorálková, 23. únor 2009

Dobrý den, děkuji Vám za vstřícnost a ochotu, nebudu (po absolvování zájezdu) na Vás a Váš ochotný přístup šetřit chválou!!! Jednáte opravdu rychle a okamžitě, což není u všech CK běžné. Děkuji a přeji hezký den!


Milena Vodehnalová, 23. únor 2009

Dobrý den, nedávno jsme navštívili prostřednictvím Vaší společnosti zájezd do SAE. Ráda Bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala, vše bylo perfektně zorganizované a připravené, hlavně během přepravy a pobytu na místě. Přeju Vám pěkný den a mnoho spokojených turistů, tak jako jsme byli my.


Lukáš Prášil, 22. leden 2009

Dobrý den. Chci vám poděkovat za zprostředkování hezké dovolené na KUBĚ v hotelu ARENAS DORADAS. Za váš zájem o mé poslané dotazy před odletem. DĚKUJEME.

Andrea Fojtíková, 12. leden 2009

Děkuji za perfektní spolupráci a mohu říci, že při výběru zájezdů se budu obracet už jen na Vás.


A. Lipková, 23. prosinec 2008

Boli sme s Vaším prístupom príjemne prekvapení a spokojní a do budúcnosti plánujeme pri využívaní služieb cestovných kancelárií spolupracovať s Vašou spoločnosťou.


H. Knoblochová, 5. listopad 2008

Naše očekávání prožití krásné dovolené se nám splnilo, za což vám, pracovníkům agentury eTravel děkujeme.


Petra Poulíková, 1. listopad 2008

Právě jsme se vrátili z dovolené, kterou jste nám zprostředkovali. Chtěla bych Vám tímto moc a moc poděkovat za velmi vstřícné jednání, profesionální přístup a laskavost. Rovněž přístup ze strany CK Exim tours byl velmi jedinečný. A i když se nám odlet posunul o 7 hodin, kdy měla ČSA velké problémy s letadlem směřujícím z Prahy do Sharmu, a tím pádem to postihlo náš odlet, zachovala se CK Exim zase opět velmi profesionálně. Ještě jednou děkuji a doufám, že se mi v budoucnu podaří Vašich služeb opět využít.


Nataša Morochovičová a Peter Jančík, 20. říjen 2008

Dobrý deň, pred týždňom sme sa vrátili z dovolenky z Egypta - SUNRISE ROYAL MAKADI DE LUXE. Veľmi pekne ďakujeme, výborne sme si oddýchli, nabrali nových síl, stretli vynikajúcich "spolucestovateľov"...jednoducho sme si to užili...pár drobností sa nájde vždy, ale celkový dojem nám to nepokazilo. My sme spokojní! Takže ešte raz díky a želáme Vám a Vášmu kolektívu veľa trpezlivosti, dobrej nálady a úspechov!


P. Dosedělová, 30. září 2008

Mnohokrát děkuji za ochotu. Mějte se moc hezky a přeji hodně spokojených zákazníků.


Andrea Berounská, 30. září 2008

Ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování dovolené v hotelu Arminda na Krétě.Byli jsme moc spokojeni a těšíme se na příští jednání s Vámi.


Dagmar Ďurišová, 5. září 2008

Děkuji za Vaše služby, byla jsem s nimi spokojená a určitě jich příští rok opětovně využiji.


Monika Křístková, 1. září 2008

Děkujeme za zprostředkování dovolené. Byli jsme moc spokojení. Všechno klaplo, jak mělo. Pan Toth (delegát) byl také moc šikovný. Jednal pohotově a i menší problém s transferem vyřešil rychle. Dovolená splnila naše očekávání a byla jsem ráda, že jste bez problémů vyřešili cestování s vozíky. Chystám se napsat o dovolené článek do vozíčkáři nejčtenějšího časopisu „Vozíčkář“ a určitě pochválím vaše služby. Ještě jednou děkujeme a jsme rádi, že jsme si dovolenou objednali přes vaši agenturu.


Adélina Starostová, 29. srpen 2008

Děkuji za rychlé a vstřícné jednání ohledně zájezdu, který se nakonec podařilo zajistit. Ještě jednou děkuji.


David Řípa, 4. srpen 2008

Dobrý den paní Chvostková, chtěl bych Vám poděkovat za veškerou péči a snahu, co jste pro mne udělala. Nebývá to u cestovních kanceláří tak běžné….děkuji….


Marta Papežová, 2. srpen 2008

Děkuji za velmi příjemnou spolupráci a těším se na Vaše služby i v příštím roce. Byli jste vstřícní, ke mně jako začátečníkovi trpěliví a vše proběhlo na výborné profesionální úrovni.


Petr Šrejtr, 22. červenec 2008

Děkuji Vám za opravdu příkladnou snahu nám vyhovět v našich požadavcích.


Yvona Jančáková, 17. červenec 2008

Děkuji Vám za příjemnou spolupráci a brzké vyřízení mé žádosti a přeji Vám mnoho dalších úspěchů v práci i v životě.


Jitka Plchová, 4. červenec 2008

Moc děkuji za perfektní servis.


Petr Müller, 16. červen 2008

Děkujeme za rychlé a vstřícné jednání.


Lenka Verbíková, 12. červen 2008

Děkuji za rychlé vyřízení naší objednávky zájezdu.


Filip Šmerda, 11. červen 2008

Fungujete bezvadně. Už jsem Vás hned doporučil.


Stanislava a Jan Šindelářovi, 5. červen 2008

Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělé a rychlé služby, z nichž pro nás vzešla neopakovatelná dovolená. Shrnutě řečeno - nemělo to chybu a to také Vaší zásluhou. Ještě jednou díky a ať se Vám nadále daří.


Pavla Papežová, 5. červen 2008

Byla to velmi rychlá a příjemná spolupráce, jistě nebude poslední. Děkuji Vám.


Miroslav Snížek, 27. květen 2008

Ještě jednou Vám ze srdce děkuji za Vaši ochotu a přístup.


Jitka Krupičková, 17. duben 2008

Chci Vám poděkovat za výbornou spolupráci. Budu-li v příštím roce chtít vycestovat, rozhodně využiji Vašich služeb. Zdravím Vás a přeji hodně úspěchů.


Jiřina Matušková, 2. duben 2008

Děkuji, s vaším rychlým a ochotným jednáním jsem moc spokojená.


Ladislava Nevoralová, 28. březen 2008

Ještě jednou děkuji za spolupráci. Mohu říct, že vaše služby byly příkladné, jediní jste byli schopní vyhovět mé poptávce a toho si cením. Přeji vám mnoho úspěchů.


Ludmila Pakurová, 20. březen 2008

Děkuji za vaši snahu splnit mé požadavky. Jsem velice spokojena s vaším přístupem, určitě ráda využiji vašich služeb.


Silvia Barcakova, 17. březen 2008

Velmi pekne Vam dakujem za ochotu, uzasnu pohotovost a rychlost pri spracovavani ponuky - mate oproti ostatnym jedno velke plus v hodnoteni pristupu CK.


Michal Veselý, 11. březen 2008

Děkuji za vstřícné a rychlé jednání. Těším se na příští sezónu. Nadchly mě vaše stránky (jednoduchost vyhledávání).


Deividas Valaitis, 5. březen 2008

Thanks a lot for a quick and fast clarifications. I’ll remind next time good company and good people working in eTravel.cz.


Jana Novotná, 2. březen 2008

Chtěla bych Vám poděkovat za Vaši vstřícnost. Vaše informace jsem obdržela a děkuji za ně. Jsem ráda, že se mohu na Vás kdykoliv s dotazem obrátit. Ještě jednou velký dík.


Martin Štrunc, 26. únor 2008

Vážená paní Bartošová, nesmírně si vážím Vaší ochoty se kterou se, ačkoliv denně pracuji s lidmi setkávám jen málo kdy. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů a spokojených zákazníků, které určitě velice rád doporučím.


Jaromír Dostál, 16. leden 2008

Chci vyjádřit velkou spokojenost s Vaší cestovní agenturou i se službami, které nabízíte. Věřím, že rubrika recenze, do níž jsem přispěl rád, a které využívám při vyhledávání námětů na dovolenou, velkou měrou přispěje k rozvoji Vaší cestovní agentury a usnadní mnohdy nelehké rozhodování, kam se vydat a zejména, kde se ubytovat.


Eva Janečková, 8. leden 2008

Děkuji za Vaši průběžnou pomoc a profesionální péči ze strany agentury. Přeji mnoho obchodních úspěchů a spokojených klientů v letošním roce.


Rodina Scali, 14. listopad 2007

Chtěli jsme Vám poděkovat za krásnou dovolenou strávenou v termínu od 31. října do 8. Listopadu 2007 v hotelu Fujairah Rotana Resort & Spa ve Spojených arabských emirátech. Organizace byla opravdu perfektní, a to již od příjezdu na ruzyňské letiště, až do návratu zpět. Moc pěkný hotel s vysokou úrovní služeb, fakultativní výlet do Dubaje také moc fajn, viděli jsme spoustu věcí. Příští rok pojedeme na dovolenou určitě opět s Vaší cestovní agenturou. Ještě jednou mockrát děkujeme.


Jitka Volhejnová, 12. listopad 2007

Nesetkávám se zase tak často s ochotou, jako je tomu u vás. Ráda příště využiji vašich služeb, když vidím příjemný zájem o zákazníka.


Manželé Benešovi, 6. listopad 2007

Minulý týden jsme se vrátili s manželkou ze zájezdu (Západ USA – Hawaii) zakoupeného ve Vaší cestovní agentuře. Bylo to super, vše klapalo, od ubytování až po samotný program. Zvláště bych chtěl poděkovat za profesionální přístup Vašeho delegáta pana Říhy. Dost jsme se nacestovali, ale toto bylo opravdu na úrovni.


Jan Kalfeřt, 2. říjen 2007

Díky za dovču, Turecko od Sunny Days nás příjemně překvapilo, byli jsme spokojeni. Za rok se zase ozveme.


Petra Žohová, 11. září 2007

Moc děkuji za pokyny k odletu, které mi dnes byly doručeny. Také jsem chtěla poděkovat za ochotu a milé vystupování vašich operátorek