Single dovolená

Jste single a rádi byste na dovolenou? Žádný problém! Doba, kdy se cestovalo pouze v páru je u konce. Trendem se stává dovolená pro jednotlivce. Vyberte si svoji vysněnou destinaci, zabalte kufry a vydejte se na single dovolenou ve velkém stylu. Co je na single dovolené nejlepší?

  • Cestování bez kompromisů: můžete jet kamkoliv, kdykoliv a jakkoliv chcete
  • Získání nových přátel: jednotlivci na dovolené se častěji seznamují
  • Poznání sebe sama: single dovolená poskytuje jedinečnou příležitost lépe poznat sám sebe a utřídit si myšlenky
  • Silnější dojmy: sami budete daleko lépe vnímat krásy prostředí

Podívejte se na tipy, co dělat na dovolené v jednom a na co si dát pozor.

Kam na single dovolenou

Skvělou destinací pro single dovolenou je španělská Ibiza. Jde o ráj nočního života a nejvyhlášenějších klubů světa v prostředí plném krásných pláží a panenské přírody, kde se zaručeně nebudete nudit.

Pokud vás láká exotika, je tím pravým místem pro vaši single dovolenou thajský Phuket, na kterém nebudete vědět, jakým aktivitám se věnovat dříve. Je libo vyzkoušet thajské masáže, projet se na slonovi, navštívit džungli, buddhistické chrámy, ochutnat místní kuchyni, relaxovat na pláži nebo se bavit v proslulém Patongu?

Jestliže preferujete bližší destinace či jízdu autem, vyrazte do Chorvatska. Na Istrii, ostrov Krk či Rab zvládnete s přestávkami dojet bez nutnosti střídání v řízení sami. V cíli vás čeká rušný turistický život, krásná příroda a pláže. Hledáte-li opravdu živé letovisko, vyberte si Novalju a pláž Zrče, které se přezdívá "chorvatská Ibiza".

Pokud preferujete před koupáním v moři spíše poznávání, zvolte některý z našich poznávacích zájezdů nebo eurovíkendů.

Fantazii se meze nekladou a každá destinace je vhodná pro single dovolenou, pokud vás láká ji navštívit. Stačí si jen vybrat!