Lyžařské zájezdy 2023/2024

Zimní dovolená v Alpách, Tatrách i ČR

Ať už vás lákají zasněžené Alpy nebo dáte přednost českým horám, či dalším lyžařským destinacím, připravili jsme pro vás bohatou nabídku lyžařských zájezdů.

Kam vás vezmeme lyžovat?

Načítám...

Zasněžené svahy, horská panoramata, bílý sníh třpytící se v paprscích zimního slunce a upravené lyžařské tratě. Zní vám to lákavě? Pak jste tu správně! Ať už preferujete lyžování v Alpách nebo spíše na českých horách či slovenských Tatrách, z bohaté nabídky lyžařských zájezdů od eTravel si určitě vyberete.

Nabízíme vám lyžařské zájezdy autobusem i možnost vydat se na lyže vlastní dopravou. Nechybí first minute či last minute lyžařské zájezdy, lyžování s dětmi zdarma i se skipasem v ceně.

Lyžování v Alpách

Kdo by nechtěl strávit zimní dovolenou lyžováním v Alpách - Alpy oproti českým horám nabízejí mnoho výhod. Dopřejte si i vy možnost lyžování téměř po celý rok, velké moderní lyžařské areály, prázdné sjezdovky, skvělé sněhové podmínky, vysokohorská panoramata, freeride, vysokou úroveň služeb, luxusní ubytování i skvělé doplňkové služby a zábavné akce v lyžařských střediscích.

Tak neváhejte a vyberte si z našich nejvýhodnějších lyžařských zájezdů do italských, rakouských, francouzských, slovinských i švýcarských Alp!

Nejvýhodnější nabídky

Načítám...