Lyžařské zájezdy 2022/2023

Zimní dovolená v Alpách, Tatrách i ČR

Zasněžené svahy, horská panoramata, bílý sníh třpytící se v paprscích zimního slunce a upravené lyžařské tratě. Zní vám to lákavě? Pak jste tu správně! Ať už preferujete lyžování v Alpách nebo spíše na českých horách či slovenských Tatrách, z bohaté nabídky lyžařských zájezdů od eTravel si určitě vyberete.

Nabízíme vám lyžařské zájezdy autobusem i možnost vydat se na lyže vlastní dopravou. Nechybí first minute či last minute lyžařské zájezdy, lyžování s dětmi zdarma i se skipasem v ceně.

Lyžování v Alpách

Kdo by nechtěl strávit zimní dovolenou lyžováním v Alpách - Alpy oproti českým horám nabízejí mnoho výhod. Dopřejte si i vy možnost lyžování téměř po celý rok, velké moderní lyžařské areály, prázdné sjezdovky, skvělé sněhové podmínky, vysokohorská panoramata, freeride, vysokou úroveň služeb, luxusní ubytování i skvělé doplňkové služby a zábavné akce v lyžařských střediscích.

Tak neváhejte a vyberte si z našich nejvýhodnějších lyžařských zájezdů do italských, rakouských, francouzských, slovinských i švýcarských Alp!