Cestovní kanceláře

Na eTravel vám nabízíme širokou paletu dovolené v různých koutech světa od více než 90 cestovních kanceláří. Vybíráme pro vás pouze kvalitní a prověřené cestovní kanceláře s dlouholetou tradicí. U nás se můžete spolehnout, že vaše dovolená proběhne v pohodě a bez starostí - jsme zárukou kvality ve výběru cestovní kanceláře.

Zastupujeme více než 90 prověřených cestovních kanceláří

Přinášíme vám informace o nejvýznamnějších CK, jejichž zájezdy nabízíme. Podívejte se, na co se jednotlivé cestovní kanceláře specializují a jaké výhody poskytují. Naše nabídka dovolené od dané cestovní kanceláře je vždy aktuální, obsahuje veškeré novinky, slevy a bonusy, takže se nemůže stát, že byste na stránkách samotné cestovní kanceláře našli výhodnější nabídku.

Naše partnerské CK a CA

ABC TOUR
ADRIA DATABANKA
Afrodita
AGL travel
Amico Travel
APOLLON
A.Ša
AUTOTURIST
A-Z TOUR
BENA TOUR s.r.o.
Best Reisen
CESTA Travel Agency
COLOR TRAVEL
CONSULTOUR
ČEBUS BRNO
ČILE
ČSAD TIŠNOV
DAEN
DCK REKREA
DELFÍN TRAVEL 55+
EMMA AGENCY
Geovita
GOLDEN TRAVEL
CHERRY TOUR
ITALIEONLINE
KALOUSEK WILLIAMS
KOMPAS
KRASIM TOUR
LIVINGSTONE
MEDITERAN
MONATOUR
OSVĚTA HOŘOVICE
PT TOURS Int.
RADY NA CESTU
REDOK
RELAX ADRIATIC
RIVIERA TOUR
ROSLO
RUDOLF REISEN
RYWAL s.r.o.
TEP TOUR
TOPRAGUE s.r.o.
VALAŠKA
VEGA TOUR
VIVA travel
WISNAR
 

Jak se liší cestovní kancelář a cestovní agentura?

eTravel je jednou z největších cestovních agentur na českém trhu. Jaký je rozdíl mezi cestovní agenturou a cestovní kanceláří?

Cestovní kancelář (CK)

Cestovní kancelář je společnost, která pořádá zájezdy a stará se o veškeré záležitosti související s vaší dovolenou. Zajišťuje ubytování, dopravu, stravování, delegáta i další služby. Cestovní kancelář nabízí pouze vlastní zájezdy.

Cestovní agentura (CA)

Cestovní agentura zprostředkovává prodej zájezdů od různých cestovních kanceláří, které dané zájezdy organizují. Cestovní agentura eTravel prodává zájezdy vždy za stejné ceny a stejných podmínek jako pořádající CK.

Mohlo by vás zajímat

V případě zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.