800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NIA

Penzion Nia svým hostům nabízí ubytování rodinného typu v penzionu s bazénem. Výborná poloha, přátelská a klidná atmosféra. To vše činí z penzionu Nia kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Penzion Nia je vyhledávaný a mezi klienty CK velmi oblíbený penzion s výbornou polohou a přátelskou atmosférou. Svým hostům nabízí ubytování rodinného typu v penzionu s bazénem.

Pláž

Severní pláž, vzdálená cca 300 m od penzionu , je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Jižní pláž, vzdálená cca 350 m od penzionu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu, jízdy na vodním banánu, tobogán (vše za poplatek).

Poloha

Penzion Nia se nachází v klidné centrální části letoviska a je vzdálen cca 300 m od severní pláže a cca 350 m od jižní pláže.

Strava

Bez stravy.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (za poplatek) a vybaveny TV/SAT a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (pevná lůžka).

Vybavení

Zahrada, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), malý venkovní bazén, stolní fotbal a biliár (zdarma).

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Kiten

10°C Mlha

×