O eTravel

Dovolená přesně podle vašeho gusta

S eTravel máte dovolenou pevně ve svých rukou. Jako jeden z největších online prodejců zájezdů na českém trhu vám nabízíme maximální flexibilitu při výběru dovolené. Záleží pouze na vašich představách, jaký čas, datum, místo odletu a příletu, počet dnů pobytu nebo hotel preferujete – u nás najdete nespočet možností za skvělé ceny. Protože flexibilita a spokojenost klientů jsou našimi nejvyššími prioritami.

1 ze 4
top online prodejců
90+
CK v portfoliu
17+
let zkušeností
180+
destinací

Nákup 100% online. Vyberte. Klikněte. Leťte.

Máme pro vás největší výběr zájezdů s možností nákupu 100% online – nemusíte nikam chodit, volat ani čekat na potvrzení. Stačí si v pohodlí domova vybrat tu pravou dovolenou pro vás, zaplatit kartou a můžete začít balit kufry. Garantujeme vám volný hotel a letenky u vámi vybraného termínu. Zájezd je bez jakéhokoliv čekání váš.

Jsme součástí největší cestovní skupiny v ČR

Od května 2020 jsme hrdými členy německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik. Pod jednou střechou pod křídly mimořádně silného majitele společně fungují značky FISCHER, NEV-DAMA, eTravel, PRIVILEQ a EXIM tours.

U nás si může svůj cestovatelský sen splnit každý

Sníte o dovolené ve Středomoří, pobytu na horách, prodlouženém víkendu ve světových metropolích nebo o prázdninách na nejexotičtějších plážích planety? Máme pro vás zájezdy do všech koutů světa, ať už preferujete populární destinace nebo místa daleko od davů turistů. U nás si vybere každý od rodin s dětmi, přes zamilované páry všech věkových kategorií až po single cestovatele.

Tisíce zájezdů za nejvýhodnější ceny na jednom místě

V našem portfoliu najdete tisíce různých variant dovolené od více než 90 cestovních kanceláří na jednom místě. Z jejich nabídek si snadno a rychle vyberete tu pravou dovolenou za nejlepší cenu. Samozřejmostí je garance stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře a zachování veškerých výhod včetně slev a bonusů. Jsme opravdoví odborníci na zvýhodněné last minute zájezdy, které si můžete dovolit i s nízkým rozpočtem.

Co naši zákazníci nejvíce oceňují?

Spokojený zákazník je tou nejlepší referencí. To dobře víme, a proto vám místo slibů přinášíme důkaz v podobě recenzí od našich klientů.

Super cena

Musím říct, že mě až šokovalo, za jakou cenu jsem u vás pořídila dovolenou na poslední chvíli.“

Simona R.

Nekonečný výběr

„Oceňuji, že máte snad všechny zájezdy, co jsou kde od různých cestovek.“

Lenka B.

Kvalita bez kompromisů

„Tak vysokou úroveň hotelu jsem nečekal! I přes nízkou cenu jsem byl kvalitou dovolené VELMI mile překvapen.“

Pavel H.