800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Levná dovolená úplně pro každého

Náklady na dovolenou můžete snížit mnoha způsoby. Někteří volí dopravu po vlastní ose, nebo se vydají do levnější destinace. Jiní zvolí zájezd s kratší dobou pobytu, last minute nebo first minute nabídku, nebo se vydají na dovolenou mimo hlavní turistickou sezonu. Abychom vám usnadnili výběr, přinášíme vám přesně to, co hledáte – nabídku nejlevnějších zájezdů, které u nás naleznete.

Levná dovolená nemá vůbec nic společného s lacinou dovolenou. ETravel.cz nabízí atraktivní letní i zimní zájezdy v rámci Evropy, zaoceánských destinací, u moře, ve vnitrozemí či na horách za velmi příznivé ceny. Vyberte si dovolenou podle vlastního gusta za minimální cenu, za to s maximem zážitků.

Levná dovolená úplně pro každého - vybrané hotely

HOTEL PENZIONY PRIMORSKO
8,6

HOTEL PENZIONY PRIMORSKO

Bulharsko, Primorsko

Cena od: 6 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KHEOPS
5,3

HOTEL KHEOPS

Tunisko, Tunisko (pevnina), Nabeul

Cena od: 7 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ELECTRA
6,5

HOTEL ELECTRA

Řecko, Chalkidiki, Stavros

Cena od: 11 490 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SUN CITY
6,8

HOTEL SUN CITY

Bulharsko, Slunečné pobřeží

Cena od: 9 246 Kč

Pro skupinu:

HOTEL LES PYRAMIDES
6,1

HOTEL LES PYRAMIDES

Tunisko, Tunisko (pevnina), Nabeul

Cena od: 9 150 Kč

Pro skupinu:

Napadlo vás někdy, že pokud zvolíte opravdu výhodnou nabídku zájezdu, tak můžete utratit méně peněz, než kdybyste zůstali doma? Vydejte se s námi za bezkonkurenční ceny na dovolenou do Bulharska a ušetřené peníze si schovejte třeba na druhé kolo v oblíbeném Turecku.

Neradi létáte? Potom se rozjeďte vlastní dopravou do Chorvatska či temperamentní Itálie. Garantujeme vám, že s levnou dovolenou nepřijdete ani o peníze ani o zážitky.