Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
03.08–02.10.2021
Počet osob

Dopřejte si dovolenou v exotice levně!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Exotický ráj za super cenu

Láká vás dovolená v exotice, ale máte omezený rozpočet? Nevadí! U nás najdete exotickou dovolenou za skvělé ceny!

Užívejte si tropického ráje, bílých pláží, tyrkysového moře, drinků z kokosových ořechů, divoké přírody, exotické kultury a jedinečných zážitků za neopakovatelnou cenu. Vyberte si z naší dovolené v exotice levně!

Exotická dovolená ještě nikdy nebyla dostupnější.

 

Jaké jsou nejatraktivnější destinace levné exotické dovolené?

  • Kuba - dovolená na Kubě je ve znamení odpočinku na karibských plážích i pohody u kubánského doutníku či rumu. Pojeďte s námi na dovolenou na Kubu levně!
  • Maledivy - pohádková dovolená plná potápění u korálových útesů a koupání v průzračném moři vás čeká na jednom z maledivských ostrůvků. Vyrazte s námi na Maledivy levně!
  • Thajsko - na dovolené v Thajsku vám učarují nádherné pláže, buddhistické chrámy, ochutnáte proslulou thajskou kuchyni nebo se projedete džunglí na slonech. To vše z Thajska levně!
  • Zanzibar - pobyt v exotickém ráji zvaném Zanzibar je ve znamení bělostných pláží i vůně koření. Pojeďte s námi na dovolenou na Zanzibar levně!

Vydejte se do těchto exotických rájů levně na dovolenou i vy. Relaxace v bílém písku pod palmami, koupání v průzračném azurovém moři, pohoda tropického ráje i usměvaví místní obyvatelé na vás již čekají!

Nevybrali jste si z naší nabídky levné dovolené v exotice? Podívejte se na další zájezdy do exotiky nebo si vyberte z výhodných last minute zájezdů či levné dovolené v Evropě a okolí.