800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AMBASSADOR

  • Písečná pláž cca 200 m od hotelu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Rodinný hotel Ambassador svým hostům nabízí komfortní ubytování rodinného typu, ideální polohu, dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů CK cca 100 m od hotelu.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 200 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 500 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Nachází se v severní části letoviska, cca 200 m od centra, cca 200 m od severní pláže a cca 500 m od jižní pláže.

Strava

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře se podávají formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 100 m) restauraci CK Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci CK Club Restaurant (cca 100 m). Dále zahrnuje malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi zdarma, trezorem (zdarma), varnou konvicí a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí.

Vybavení

Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a Wi-Fi ve společných prostorách zdarma.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m

Počasí

Primorsko

17°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL DA VINCI
10

HOTEL DA VINCI

Bulharsko, Burgas, Primorsko

Cena od: 10 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL MILA
8

HOTEL MILA

Bulharsko, Burgas, Primorsko

Cena od: 10 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL EVA
9,4

HOTEL EVA

Bulharsko, Burgas, Primorsko

Cena od: 11 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL PENZION STELLA
9,6

HOTEL PENZION STELLA

Bulharsko, Burgas, Primorsko

Cena od: 10 490 Kč

Pro skupinu:

×