800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DIAMOND

Hotel se nachází v klidném prostředí cca 250 m od severní pláže. Od centra městečka je vzdálen cca 800 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v klidném prostředí cca 250 m od severní pláže. Od centra městečka je vzdálen cca 800 m.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, sat. TV, lednice a balkon. Na vyžádání třílůžkové pokoje nebo apartmány s jednou ložnicí a obývacím pokojem pro max. 4 osoby za poplatek. Dětská postýlka na výžádání za poplatek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, lobby bar, bazén se skluzavkou, venkovní posezení, lehátka u bazénu zdarma, výtah. Za poplatek sauna, bezpečnostní schránka 2 LV/den, internetový koutek 3 LV/hod. a kulečník 5 LV/hra. Wi-fi připojení na recepci zdarma.

Stravování

SNÍDANĚ formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu včetně neomezených nápojů (točené nealkoholické nápoje, pivo a víno) – dospělý 200 Kč/den, dítě 2–12 let 150 Kč/den v Grand Hotelu Primorsko **** (cca 100 m).
Na vyžádání možno docházet na večeře formou bufetu včetně neomezených nápojů (točené nealkoholické nápoje, pivo a víno) do hotelu Plamena Palace, kde jsou – dospělý 260 Kč/den, dítě 2–14 let 160 Kč/den v hotelu Plamena Palace**** (cca 150 m).

Sport a zábava

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Široká nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 5-6 LV/1 kus). V letovisku se nachází aquapark, sportovní hala, tenisové kurty, půjčovna aut a spousta atrakcí, zábavy a vyžití pro dospělé i děti. V sezóně je možno využít turistický vláček jezdící do Kitenu nebo k rezidenci Perla.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Primorsko

21°C Jasno

×