Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
29.01–28.03.2021
Počet osob

O cestovní kanceláři BRENNA

Název cestovní kanceláře „BRENNA“ je odvozen od názvu města Brna na přelomu 11. a 12. století. V Brně se nachází také centrála společnosti. Stěžejním odletovým místem CK BRENNA je díky jejímu spojení s Brnem právě toto město a dále také Ostrava. CK BRENNA však organizuje i odlety z Prahy a Bratislavy. Za rok odbaví CK BRENNA více než 10 tisíc spokojených klientů.

Filosofie cestovní kanceláře BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA má bohaté zkušenosti v pořádání zájezdů a je zárukou kvality. Nebojí se však zkoušet nové věci a místa, dokáže se přizpůsobit požadavkům trhu a neustále zdokonaluje svoje služby. CK BRENNA klade důraz na kvalitní popis destinací, odpovídající hodnocení a fotografie hotelů i odborné znalosti svých delegátů. Cílem CK BRENNA jsou především spokojení klienti.

Výhody cestování s CK BRENNA

CK BRENNA poskytuje na své zájezdy výhodné slevy, např. slevu za včasný nákup, last minute slevy, dále slevy pro novomanžele, seniory 55+, skupiny nebo pobyt pro děti i dospělé osoby na přistýlce za cenu letenky.

Destinace cestovní kanceláře BRENNA

CK BRENNA nabízí především letní pobytové zájezdy do Řecka a na jeho ostrovy, dále do Turecka, Bulharska a Egypta.

Vyberte si z nabídky zájezdů CK BRENNA!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA působí na českém trhu od roku 1992 a za tuto dobu si vydobyla své pevné místo a získala mnoho klientů, kteří služby CK BRENNA využívají díky své spokojenosti opakovaně.

CK BRENNA se specializuje především na pobytové zájezdy do Řecka, Turecka, Bulharska a Egypta.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!