Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu

O CK Ludor

Cestovní kancelář Ludor byla založena roku 1990, takže jde o velmi zkušenou firmu v oblasti cestovního ruchu. Kromě českého trhu působí Ludor také na Slovensku a v Polsku. Cestovní kancelář Ludor se specializuje především na Itálii, a to jak na letní, tak i na zimní pobyty. V nabídce CK Ludor najdete zimní lyžařské zájezdy do italských Alp, letní pobytové zájezdy k moři či jezeru, letní zájezdy do hor i kombinaci moře a hory. CK Ludor nabízí také tranzitní ubytování a lístky na trajekty.

Nabídka pro široký okruh klientů a osobní přístup

CK Ludor poskytuje dovolenou různorodé klientele - párům, rodinám s dětmi, mladším věkovým skupinám i seniorům. Pobyty zajišťuje nejen pro individuální klienty, ale i pro skupiny. V případě, že klient nenajde v nabídce CK Ludor vhodné ubytování, cestovní kancelář je schopná zajistit ubytování dle přání zákazníka na míru. Zájezdy CK Ludor jsou především s autobusovou či vlastní dopravou.

ZÁJEZDY

/files/images/thumbs/1/basic-company-logo-cz_full-colored-version_ludor-logo-barva_1000x414.png

Cestovní kancelář Ludor

Hlavní oblastí zájmu cestovní kanceláře Ludor je Itálie a Španělsko. CK Ludor v současnosti patří k největším touroperátorům se specializací na tyto destinace v České republice. 

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!