800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JAZ MAKADI STAR

  • Písečná pláž cca 450 m
  • Výborné podmínky pro potápění a šnorchlování
  • Program all inclusive

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Přátelský hotel leží na klidném místě, v oblasti Madinat Makadi, v Makadi Bay. Nejbližší nákupní možnost, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m. Obchodní centrum Senzo Mall je vzdáleno cca 15 km a naleznete zde restaurace, kavárny a obchůdky. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 30 km.

Pláž

Vlastní krásná pláž s jemným pískem je vzdálena cca 450 m od areálu hotelu. Vstup do moře je pozvolný, místy přes korálové podloží (doporučujeme vhodnou obuv do vody). Hosté mají na pláži k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma. Oblast Madinat Makadi má vynikající podmínky pro šnorchlování a potápění.

Pokoje

Moderně zařízené pokoje s klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (zdarma), minibar (za poplatek) a vlastní balkon nebo terasu.

Stravování

24 hodin All Inclusive.

www.jaz.travel

Popis

Luxusní hotel je součástí komplexu hotelů v uměle vybudované vesničce Madinat Makadi. Hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace, tři bary,  diskotéku, kadeřnictví, konferenční a společenskou
místnost, nákupní galerii a minimarket. V krásném hotelovém areálu je několik bazénů. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma. Hosté mohou zdarma navštívit vodní svět se spoustou vodních atrakcí, tobogánů a skluzavek (autobusový minibus do aquaparku zdarma).

Internet

Wi-Fi je k dispozici ve všech veřejných prostorech hotelu, včetně pokojů (150 MB zdarma, poté za poplatek). Internetový koutek je za poplatek.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá sportovní aktivity a večerní zábavné programy. Zdarma si můžete zahrát různé sportovní aktivity, jako je basketbal, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek), šipky nebo kulečník. Možnost zacvičit si ve fitness centru, které je také zdarma. Za poplatek jsou služby  lázeňského centra, včetně sauny, parní lázně a masáží. Potápění a vodní sporty na pláži jsou také za poplatek.

Vysvětlivky ke stravování

24 HODIN ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (18.30–21.00) formou bohatého bufetu. Možnost poobědvat také formou à la carte. Snack během odpoledne
(12.30–17.00), odpolední káva, čaj (16.00–17.00). Půlnoční polévka (23.00–1.00). 2x za pobyt klienti mohou navštívit jednu ze šesti à la carte restaurací (po předchozí rezervaci). Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restaurací dle jejich otevírací doby. Lobby bar je plně k dispozici 24 hodin denně. Klienti mohou denně využívat občerstvení v novém „FOOD COURT“ na pláži. Minibar denně doplňován nealko nápoji a vodou.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 30 km
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Hurghada

33°C Jasno

×