First minute dovolená 2023

Vyberte si dovolenou včas z nejžádanějších hotelů s first minute slevou

Leťte bez starostí, vyberte si dovolenou již nyní *

U nás storno a změna zájezdu zdarma

Nebojte se nakoupit vysněnou dovolenou v předstihu. Zájezd lze zdarma změnit ještě 10 dní před odletem nebo zrušit i 30 dní před odletem bez udání důvodu**. Peníze vám vrátíme do 14 dnů.

First minute slevy a děti zdarma

Vyberte si zájezd podle svých představ hned a nečekejte na probranou nabídku. Do 31. 1. 2023 nabízíme nejvyšší first minute slevy pro dospělé nebo jedno dítě zcela zdarma a další ubytování zdarma.*** Nyní zaplatíte pouze nejnižší zálohu.

Pohodlí na letišti

První letí s nejlepšími výhodami! Za včasný nákup si naši stálí zákazníci mohou vybrat sedadlo v letadle zdarma****. Rozdáváme také 50% slevu na službu Travel Plus Comfort pro pohodlné cestování (platí pouze pro Senegal a Kapverdy).

Řecko a Turecko

Egypt a Tunisko

Chorvatsko a Itálie

Španělsko a Kypr

Bulharsko a Albánie

Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody first minute budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze. First minute výhody neplatí pro zájezdy Dynamix.
*Uvedené benefity jsou platné pro nabídky CK Fischer a EXIM tours.
**Zájezd je možné zdarma zrušit 45-30 dní před odletem nebo změnit do 10 dnů před odletem (bezplatná změna platí pouze v případě objednaného cestovního pojištění). Změna a storno zájezdu zdarma se nevztahuje na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech. Výjimky se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami. 
***V rámci first minute prodeje platí benefit nejvyšší slevy pro dospělé nebo 1 dítě zcela zdarma a další ubytování zdarma (benefit dítě zdarma se netýká zájezdů do exotických destinací).
****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval s CK FISCHER či NEV-DAMA nebo má zákaznickou kartu EXIM tours. Benefit nelze využít na pravidelných letech.