800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKomfortní Bali aktivně i pasivně

  • Přírodní krásy i historická místa

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

5denní okruh s ubytováním v 4-5* hotelech ukončený odpočinkem u moře v 3* hotelu, na vyžádání i vyšší kategorie pokoje. Poznáte přírodní krásy, historické památky i umělecko-řemeslné tradice ostrova, to vše na individuální bázi, kdy budete mít k dispozici vlastního řidiče/průvodce, nejste součástí skupiny.

Poloha

Den 1:
Přílet na Bali, uvítání na letišti a transfer do hotelu na jihu Bali. Volný čas k odpočinku.

Den 2: Pejaten, Tanah Lot (snídaně)
Odjezd z hotelu směrem na západ. Zastávka ve vesnici Pejaten, kde uvidíte řemeslnou výrobu tradiční keramiky vč. zdobených střešních tašek. Cílem bude mořský chrám Tanah Lot. Nocleh v Tanah Lot.

Den 3: Penebel, Bratan, Lovina (snídaně, oběd)
Po snídani v hotelu se vydáte k severnímu pobřeží. Po cestě navštívíte motýlí park v Penebel. Oběd se podává v restauraci v Pacung, odkud je krásný výhled na rýžová pole a hory. Pokračování do horské oblasti Bedugul. Prohlídka "plovoucího" chrámu Ulun Danu na jezeře Bratan a místního ovocného trhu. Poté přejezd do letoviska Lovina, ubytování a nocleh.

Den 4: Sangsit, Penelokan, Besakih, Candidasa (snídaně, oběd)
Po snídani v hotelu vyrazíte směr jihovýchod do Candidasy. Na cestě navštívíte v Sangsit chrám zasvěcený bohyni, která dohlíží na zavlažovaná rýžová políčka. V centrálních horách na vás čekají úchvatné vyhlídky v Penelokan a Kintamani na jezero a sopečný kužel Batur (1717 m). Oběd se podává v restauraci ve vesničce Kintamani. Poté si prohlédnete nejdůležitější z balijských hinduistických chrámů - Besakih, stojící téměř 1000 m ve svahu Gunung Agung. V plážovém letovisku Candidasa přenocování.

Den 5: Tenganan, Goa Lawah, Klungkung, Ubud (snídaně, oběd)
Po snídani v hotelu se vydáte opět do vnitrozemí směrem k uměleckému Ubudu. Na cestě navštívíte vesnici Tenganan, která je obklopena zdí a bydlí v ní potomci původních Balijců, národ Bali Aga. Prohlídka Netopýří jeskyně (Goa Lawah) s chrámem. Oběd se podává v restauraci v Bukit Jambul, což je kopec nedaleko Denpasaru s úžasnou scenerií rýžové terasy. V městě Semarapura si prohlédnete Kertha Gosa, nejvyšší soudní síň klungkungského království s krásnou architekturou a obrazy. Odpoledne transfer do hotelu v Ubudu, nocleh.

Den 6: Celuk, Bedulu (snídaně, oběd)
Po snídani v hotelu se budete již vracet k jižnímu pobřeží. V Ubudu a jeho okolí však ještě předtím zhlédnete tradiční vystoupení tance barong, zavítáte do vesnice Celuk, známou stříbrnickým a řezbářským uměním, a do Bedulu, které bylo do 14. st. hlavním městem balijského království. Oběd v Ubudu v místní restauraci. Odpoledne transfer na jih Bali do plážového hotelu.

Den 7: (snídaně)
Individuální program u moře.

Den 8: (snídaně)
Po snídani check-out z pokoje, transfer na letiště k odletu do ČR.

Stravování

při okruhu - snídaně a obědy, při pobytu - snídaně

Ubytování

Tanah Lot - Pan Pacific Nirwana Resort *****
Luxusní resort s 18jamkovým golfovým hřištěm má díky své poloze na vrcholu strmé skály krásný výhled na mořský chrám Tanah Lot.
Oficiální web: http://www.panpacific.com/en/Bali/Overview.html

Lovina - Puri Bagus Lovina ****
Plážový resort s 40 vilami, bazénem a možnostmi vodních sportů (šnorchlování, potápění, windsurfing atd.).
Oficiální web: http://puri-bagus.com/lovina/

Candidasa - Alila Manggis ****
Stylový resort s bazénem a 53 pokoji umístěnými v balijských dvoupodlažních pavilonech s doškovou střechou.
Oficiální web: http://www.alilahotels.com/manggis

Ubud - Kamandalu Resort *****
Boutique resort sestávající se z 56 vil je umístěný v zeleni kopců a nabízí denně zdarma shuttle bus do centra Ubudu (cca 10 min.).
Oficiální web: http://www.kamandaluresort.com/index-e.html

Kuta - Bali Agung Village ***
Hotel v typickém balijském stylu, s příjemnou atmosférou .
Oficiální web: http://baliagung-village.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Možnosti ubytování

Počasí

Bali

28°C Skoro jasno

×