800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PELLEGRINO PALACE

  • Vynikající poloha jen pár metrů od písečné pláže
  • Hotel v areálu plném zeleně

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento hotel, složený ze třípatrové centrální budovy a samostatných zděných vilek, se nachází v zeleni, přímo u dlouhé písečné pláže s pobřežní promenádou, proslulou skalním útvarem, typickým pro Vieste. Historické centrum Vieste se nachází cca 1,5 km.

Středisko

Vieste - Gargano - Apulie

Vybavení

Velký bazén s whirlpoolem (20.5. - 20.9.), dětský bazén, hala s barem a recepcí, restaurace s terasou a barem, dětské hřiště, vnitřní parkoviště.

Vybavení

Recepce / wi-fi, bar, restaurace, společenská místnost, animační programy (od 24.06. do 09.09.), dětské hřiště, 1 vyhrazené parkovací stání / pokoj.

Ubytování

Hotelové pokoje P2/3/4 balkon - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon; 3. a 4. lůžko formou pevného lůžka, klimatizace, TV sat., telefon, Wi-Fi, trezor, fén, minibar.

Stravování

Snídaně - mezinárodní bufet včetně nápojů, obědy a večeře - servírované menu s výběrem z 3 zpravidla teplých předrkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou, servírovaný dezert, salátový bufet, další přílohy formou bufetu, 0,5 l neperlivé vody; ostatní nápoje za poplatek.

Sport a zábava

Bazén 25 x 12,5 m a dětský bazének se slunečníky a lehátky (od 10.06. do 09.09.), tenisový kurt, petanque, stolní tenis.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 40 m dle umístění pokoje. Plážový servis (slunečník a 2 lehátka / apartmán v ceně od 20.05. do 16.09.) na vyhrazené pláži.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,2 km

Počasí

Apulie

16°C Jasno