800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO SAN LORENZO

Tento velice pěkný uzavřený resort se nachází u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a pobřežní promenády zv. Lungomare Europa.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento velice pěkný uzavřený resort se nachází u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a pobřežní promenády zv. Lungomare Europa. Histrorické centrum městečka Vieste je vzdáleno cca 1,5 km. Celý areál se rozprostírá uprostřed pěkně udržované subtropické zahrady.

Středisko

Vieste/Gargano

Vybavení hotelu

Bazén s lehátky a slunečníky, bar, restaurace, osvětlené multifunkční sportovní hřiště (tenis, fotbálek, volejbal, basketbal), dětské hřiště, sauna, uzavřené parkoviště, WI-FI.

Apartmány

Všechny moderně zařízené klimatizované apartmány jsou umístěny v řadových přízemních zděných vilkách. Všechny disponují vybaveným kuchyňským koutem v obývacím pokoji, vlastním sociálním zařízením a krytou verandou se zahradním nábytkem. Bilo 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí. Trilo 6 osob má obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 pokojík se 2 lůžky.

Stravování

Vlastní.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, bazén a multifunkční sportovní hřiště.

Pláž

50 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo před villaggiem (možnost plážového servisu za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Počasí

Apulie

24°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

REZIDENCE CASANOVA

REZIDENCE CASANOVA

Itálie, Apulie, Gargano

Cena od: 890 Kč

Pro skupinu:

CAMPING - VILLAGGIO SPIAGGIA LUNGA

CAMPING - VILLAGGIO SPIAGGIA LUNGA

Itálie, Apulie, Gargano

Cena od: 855 Kč

Pro skupinu: