800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySPINA CAMPING VILLAGE

Prázdninová vesnička v přírodním parku Delta del Po, s rozsáhlou nabídkou zábavy a sportu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Prázdninová vesnička v přírodním parku Delta del Po, s rozsáhlou nabídkou zábavy a sportu.

PRO RODINY

pláž s postupným vstupem do moře vláček k hotelové pláži zdarma 2 venkovní bazény dětský bazén dětské hřiště miniclub a animační program pro děti (4-10 let, cca 25.5.-8.9., 6x týdně)

Poloha

klidná, mírně se svažující písečná hotelová pláž cca 600 m (kyvadlová doprava v ceně). Centrum s nákupními možnostmi cca 2 km.

Vybavení

pěkná prázdninová vesnička s 230 mobilními domy. Recepce s trezory, restaurace, supermarket. 2 venkovní bazény (zabudovaný dětský bazén, masážní trysky a oddělená odpočinková zóna). Bar u bazénu. Lehátka, lehátková křesla a slunečníky u bazénu a na pláži za poplatek.

Ubytování

dobře zařízené třípokojové mobilní domy (F5F): typ Riviera pro max. 4 dospělé a 1 dítě, cca 27 m2. Se sprchou, samostatným WC. Sat. TV, klimatizace (na vyžádání, za poplatek: cca 7 €/den), obývací pokoj s pohovkou na spaní (pro 1 dítě, max. 1,70 m vysoké) a kuchyňským koutem (plynový sporák, mikrovlnka). 1 dvoulůžkový pokoj a 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky. Terasa.

Stravování

bez stravy.

Služby v ceně

vláček k hotelové pláži zdarma.

Sport/aktivity

basketbalové, volejbalové a fotbalové hřiště, boccia, vodní gymnastika. Za poplatek: půjčovna kol, tenis, skupinové kurzy plavání.

Wellness

sauna a masáže za poplatek.

Zábava

animační program (cca od 25.5.-8.9., 6x týdně - kromě neděle).

Info

parkování: 1 parkovací místo na mobilní dům v ceně. Domácí zvíře: ne. Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn.Vzít s sebou: osušky, utěrky, ložní prádlo (nebo lze zapůjčit na místě, cca 10 €/osoba/výměna). Na místě se platí: kauce 100 €/mobilní dům. Závěrečný úklid cca 40 €/jednotka. Klimatizace cca 7 €/den (na vyžádání). Topení cca 7 €/den (na vyžádání).Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. 29.6.-31.8. sobota/7 nocí. Začátek/konec nájmu: od 17/do 10 hod.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
×