Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Marche | Milano Marittima

Palace Hotel

   Hodnocení

   4.5463 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel nabízí hostům celkem 135 pokojů. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. Je zde restaurace, jídelna, bar, překladatelské služby, pokojová služba, konferenční místnost a business centrum. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, obývací část a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Také je zde sejf a minibar. Zařízení pokoje doplňuje telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   V objektu je možné příjemně trávit volný čas. Pro hosty je zde bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V hotelu lze trávit volný čas různě. Je zde tenis, fitness studio a spa a za poplatek sauna, parní lázeň a masáže. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit.

   Stravování

   Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat nocleh se snídaní a polopenzi. Podávají se snídaně a večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248