800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OASI CASTIGLIONE

  • Hotelový areál se nachází přímo v termálním parku Parco Castiglione

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Ve svahu nad mořem v zeleném parku s bujnou vegetací a jeho součástí je překrásný termální park Castiglione. Hotel se nachází asi 2 km od střediska Casamicciola a 3 km od střediska Ischia Porto. Nad hotelem je autobusová zastávka, kam se dostanete lanovkou.

Středisko

Casamicciola Terme

Vybavení

Součástí termálního parku Castiglione, kam mají hosté přístup zdarma. Areál je tvořen termálními prameny, které znali již Strabo a Plinius. Deset bazénů, z nichž 8 má termální vodu o teplotě 30–40 stupňů, jeden bazén s mořskou a jeden se sladkou vodou. Dva kryté bazény, dva s vířivkami, dvě sauny, balneoterapie, restaurace na mořem, internet (za poplatek), parkoviště.

Pokoje

Přízemní klimatizované dobře vybavené dvoulůžkové bungalovy s vlastním příslušenstvím a možností 2 přistýlek zasazené do terénu, tj. zadní trakt je bez oken. Před bungalovy jsou terasy. Moderní nábytek, TV, lednička, telefon, fén, příslušenství. Výhled na moře, bungalovy superior a apartmány za příplatek a na vyžádání.

Stravování

Bufetové snídaně, večeře s obsluhou výběrem z menu.

Sport a zábava

Termální park přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv, možnost zajímavých výletů po okolí.

Pláž

Přímo pod areálem jsou dřevěná plata se vstupy do vody (od poloviny června do poloviny září), kamenité dno. Nejbližší písčitá pláž je ve středisku Casamicciola (3 km).

Upozornění

Povinná pobytová taxa cca 1,5,- eur/os/den (platba na místě)

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 45 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu