800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CITARA

Ve svahu nad mořem v zeleném parku s bujnou vegetací, asi 3 km od střediska Ischia Porto. Nad hotelem je autobusová zastávka, kam se dostanete místní lanovkou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento příjemný hotel, složený z hlavní budovy a depandance (20 m vzdálené), se nachází na klidném místě v těsné blízkosti stejnojmenné pláže Citara s věhlasnými Poseidoovými zahradami. Centrum města Forio je vzdáleno cca 20 minut chůze, zastávka autobusu, zajišťující výhodné spoje po celém ostrově, se nacházejí přímo u hotelu.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Středisko

Forio

Vybavení

Recepce, bazén s minerální vodou a sluneční terasou, vnitřní termální bazén, panoramatická restaurace s typickou jihoitalskou kuchyní, americký bar, TV místnost, výtah, parkoviště.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje umístěné v hlavní budově či depandanci (s rovnocennou kvalitou) s možností 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, telefonem, SAT TV a klimatizací (za příplatek). Za příplatek pokoje s výhledem na mořskou stranu a balkonem.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem, večeře servírované s výběrem z menu.

Sport a zábava

Vyhlášené Poseidonovy lázně v těsné blízkosti, dostatek nákupních možností a večerní zábavy v centru Foria.

Pláž

Písečná pláž Citara  se nachází cca 100 m od hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,5 km

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GALIDON

HOTEL GALIDON

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 1 092 Kč

Pro skupinu:

×