800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COSTA CITARA

Tento příjemný hotel se nachází nad slavnou zátokou Citara s písečnou pláží a známými termálními parky Poseidonovy zahrady. Přímo před hotelem je autobusová zastávka s výhodnými spoji po celém ostrově. Nedaleko hotelu je též menší nákupní centrum a několik restaurací.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Příjemný rodinný hotel se nachází nad zátokou Citara nedaleko vyhlášeného a největšího termálního parku na Ischii - Poseidonovy zahrady. Hotel je obklopen nádhernou středomořskou zahradou plnou citrusových plodů.

Pláž

Nádherná písečná pláž Citara je vzdálena cca 350 m od hotelu. Hotelový minibus jezdí na pláž Citara za 1 EUR/osoba/tam i zpět. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel se nachází nad malebnou zátokou Citara, cca 350 m od písečné pláže Citara a cca 1,5 km od centra města Forio (autobusová zastávka se nachází před hotelem). Termální park Poseidonovy zahrady je vzdálen cca 600 m. V okolí hotelu se nachází obchody a restaurace.

Strava

Polopenze. Snídaně formou bufetu se podává v hotelové restauraci. Večeře - servírovaný předkrm a hlavní jídlo (výběr ze dvou menu), salátový bufet, dezert nebo ovoce.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace na vyžádání v CK, za poplatek na místě 6 euro/pokoj/den) a vybaveny TV, telefonem a balkonem nebo terasou. Pokoje s výhledem na moře a jednolůžkový pokoj na vyžádání za příplatek. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní termální bazén s hydromasáží, slunečníky a lehátka na terase zdarma. Hotelový minibus jezdí na pláž Citara za 1 EUR/osoba/tam i zpět, ve večerních hodinách do centra města Foria za 2 EUR/osoba/tam i zpět.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
vzdálenost od Letiště: 48 km
×