800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE VILLA MARINÚ

  • Nachází se cca 800 m od písečné pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex je umístěn v zahradě v klidné panoramatické zóně mezi vinicemi a v blízkosti termálních center. Vzdálenost od historického centra Foria je cca 1,3 km, od Poseidonových zahrada a písečné pláže Citara cca 800 m, jen pár kroků od městské zóny Cuotto. Autobusovou zastávku naleznete 150 m od residence.

Ubytování

Residence nabízí restauraci, bar, TV halu, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách, vnitřní a venkovní termální bazény vzdáleny cca 80 m od residence, sluneční terasy, dětský koutek, parkoviště..
Studio pro 2 osoby (ST2) - jedna místnost se 2 lůžky a kuchyňským koutem, příslušenství, venkovní prostor na posezení.
Studio pro 4 osoby (ST4) - prostornější nez ST2, jedna místnost se 4 lůžky a kuchyňským koutem, příslušenství, venkovní prostor na posezení.
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, venkovní prostor na posezení.
Apartmán pro 4 osoby (AP1/4+) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, 2x příslušenství, venkovní prostor na posezení.
Apartmán pro 5 osob (AP2/5+) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, 2x příslušenství, venkovní prostor na posezení.

Strava

vlastní

Vzdálenosti od hotelu

Památky: 1,3 km

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL GALIDON

HOTEL GALIDON

Itálie, Ischia, Forio

Cena od: 1 020 Kč

Pro skupinu: