800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ARAGONESE

již rezervován 44 x

  • Menší rodinný hotel se skvělou polohou
  • Klidné místo blízko historického městečka

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Příjemný rodinný hotel nacházející je jen několik minut chůze od historického centra městečka s impozantním hradem Aragonese.

Poloha

Menší rodinný hotel s velmi výhodnou pozicí se nachází na klidném místě a zároveň nedaleko historického centra městečka Ischia Ponte s impozantním Aragonským hradem. V dosahu několika minut pěší chůze je také hlavní nákupní zóna a pěší promenáda s veškerým večerním životem. Nejbližší písečná pláž Spiaggia dei Pescatori je cca 600 m od hotelu, autobusová zastávka cca 500 m. Snadno dostupná písečná pláž Cartaromana, kde do moře pramení teplé termální prameny.

Vybavení hotelu

3* hotel disponuje celkem 27 pokoji a naleznete zde recepci, bar, restaurace, společenská místnost s TV, venkovní termální bazén 34 °C s vybavenou terasou, sluneční terasa, Wi-Fi ve společných prostorách a většině pokojů zdarma.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenství, telefonem s přímou volbou, TV, většina jich má balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na bazén nebo panoramatický výhled za příplatek. Většina pokojů má Wi-Fi.

Strava

polopenze – vynikající domácí kuchyně nabízející věhlasné ischijské speciality. Snídaně - kontinentální (pečivo, máslo, marmeláda, suchary, salám/šunka, sýr, káva, kapučíno, čaj, mléko, džus, na vyžádání vejce, ovoce, zelenina, atd.), večeře - servírovaná, jednotné menu (první chod, druhý chod s přílohou, desert, na vyžádání možná variace).

Možnosti ubytování

×