800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TERME PRINCIPE

  • Nachází se v centru letoviska Lacco Ameno

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Hotel v centrální polohou v Locco Ameno se skládá ze 3 budov a velmi hezké zahrady s bazény.

Poloha

Menší hotel se nachází v zahradě v centru letoviska Lacco Ameno. Městská písečná pláž je vzdálena od hotelu cca 200 m, dále je možnost koupání na pláži San Montano vzdálené 800 m. Hotel se skládá z hlavní budovy a dalšími 2 budovami v zahradě.

Vybavení hotelu

3* hotel disponuje 20 pokoji v hlavní budově + dvěmi budovami v zahradě, nabízí recepci, lobby místnost, restauraci, bar, připojení na internet kabelem ve veřejných prostorách, solárium se slunečníky a lehátky, venkovní bazén, park ve kterém se nachází termální krytý bazén s masážními tryskami , přírodní turecká lázeň, jacuzzi koupel, Kneippovy bazény, parkoviště.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenství, fénem, TV, telefonem, ventilátorem, klimatizaci (pouze pokoje v zahradě), některé mají balkon nebo terasu. Hotel nabízí 3 typy pokojů - pokoje v hlavní budově - jsou pěkné a prostorné, pokoje v zahradě - jsou určené především pro ty co chtějí strávit dovolenou v krásné přírodě, domky v zahradě - jsou v klidném prostředí a každá vila má krásnou terasu s naprostým soukromí.

Strava

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírovaná výběr z menu místní i mezinárodní kuchyně.

Možnosti ubytování

×