800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO ATHRAGON

"Ideální poloha v blízkosti nádherné pláže s bílým pískem, ideální pro rodiny, dobrý výchozí bod pro procházky, nedaleko kopec Faro - nádherný výhled na Liparské ostrovy, Messinskou úžinu a celé pobřeží Gioiatauro, 7km od města Tropea (""perla Kalábrie"") - zábava a historické památky v dosahu."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ideální poloha v blízkosti nádherné pláže s bílým pískem, ideální pro rodiny, dobrý výchozí bod pro procházky, nedaleko kopec Faro - nádherný výhled na Liparské ostrovy, Messinskou úžinu a celé pobřeží Gioiatauro, 7km od města Tropea ("perla Kalábrie") - zábava a historické památky v dosahu.

Vybavení

recepce, trezor na recepci, bar s TV, bazén (v provozu 28.05 - 24.09 - změna vyhrazena), animace, dětské hřiště, plážový servis (slunečník + 1 lehátko + 1 křesílko /apt. - zdarma) na soukromé pláži (v ceně), parkoviště.

Služby za poplatek

na vyžádání, platba na místě - povlečení 8 EUR/1lůžko, povlečení 10 EUR/2lůžko, ručníky 8 EUR/os.

Ubytování

mono 4: obývací místnost s 2lůžkem a palandou (nebo 2 samost.lůžky), koupelna a soc. zařízení; bilo 5: obývací místnost s palandou a 1lůžkem (nebo 3 samost.lůžky), ložnice s 2lůžkem, koupelna a soc. zařízení; všechny apartmány s kuchyňským koutem venku na kryté verandě.

Pro děti

dětské hřiště.

Pláž

přímo na písčité pláži

Náš názor

Oblíbené villaggio u krásné pláže s bílým pískem, pouhých 7 km od Tropey - městečka plného zábavy a historických památek. Ideální volba pro rodiny s dětmi a aktivně zaměřené klienty - možnost řady procházek do okolí.

Počasí

Kalábrie

15°C Převážně oblačno

×