Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Marina di Camerota

AMERICA

  Poloha a popis

  Pláž

  Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, místy oblázková, je vzdálena cca 400 m. Soukromá písečná pláž je vzdálena cca 900m. Plážový servis za poplatek (slunečník a 2 plážová křesílka), plážový mikrobus zdarma.


  Autobusová doprava-nástupní místa: Plzeň, Praha, Jihlava, Velké Meziříčí, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Beroun, Rozvadov.

  Poloha

  Hotel je umístěn v zeleni, v centru městečka Marina di Camerota, cca 400m od pláže.

  Popis

  Kvalitní hotel obklopený zelení se nachází v centru městečka Marina di Camerota a cca 400 m od pláže Cilentského zálivu. Hotel je oblíbený zejména klienty, kteří chtějí na své dovolené relaxovat.

  Strava

  Polopenze. Snídaně kontinentální, večeře (servírované, 1. a 2. chod, příloha a ovoce, bez nápojů).

  Ubytování

  Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT a barovou chladničkou. Možnost až dvou přistýlek.

  Vybavení

  Vstupní hala s recepcí, bezdrátové připojení k Internetu (wi-fi v prostoru recepce), restaurace s terasou s výhledem na moře, bar s terasou, společenská místnost s TV, bazén, fitness a wellness centrum (masáže, aromaterapie, sauna, turecká sauna, masážní sprchy), zahrada, parkoviště (zdarma).