800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO LA FENOSA

Přízemní zděné vilky s výhledem na moře uprostřed středomořské vegetace na jednom z nejkrásnějších míst Národního parku Cilento, 2 km od centra Marina di Camerota a pár minut chůze od pláže (ze svahu po schodech).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 600 m od krásné písčité pláže; přístup k pláži ze svahu po schodech - přes pobřežní komunikaci; cca 2 km do centra letoviska.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, TV místnost, bazén, parkoviště.

 

Ubytování

mono 4 (cca 40 m2): kuchyňský kout s jídelním koutem na obytné verandě, pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky nebo palandou; bilo 5 (cca 45 m2): kuchyňský kout s jídelním koutem na obytné verandě, pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí nebo: pokoj s manželskou postelí, pokoj s 1 lůžkem a palandou;
apartmány vybaveny: koupelna a soc. zařízení, 1 parkovací místo/apt.

 

Pro děti

dětské hřiště.

Náš názor

Vyhledávané a oblíbené villaggio situované na jenom z nejkrásnějších míst Národního parku Cilento s krásným výhledem na moře, obklopené bujnou středomořskou vegetací.

Služby za poplatek

na vyžádání předem - platba v místě: klimatizace (50 EUR/týden).

Povinné příplatky

vratná kauce: 50 EUR/apt.; závěrečný úklid: mono - 20 EUR, bilo - 30 EUR; klubová karta: do 28.06. a od 30.08.: 10 EUR/os./týden, děti do 4 let - neplatí, v období 28.06.-30.08.: 40 EUR/os./týden, děti do 4 let - neplatí; dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, v době přípravy katalogu nebyla pobytová taxa v Kampánii - v komplexu La Fenosa vybírána. Upozorňujeme, že pobytová taxa může být úpravou místní vyhlášky zavedena a její výše se v průběhu sezóny může změnit.

 

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2 km
×