800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DU PARC

  • Vzdálenost od jezera je 200 m
  • Hotel se nachází u jachtového přístavu v části Colombare di Sirmione

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pěkný čtyřhvězdičkový hotel s bazénem u jachtového přístavu v části Colombare di Sirmione. Nachází se přibližně 3 km od Scaligerského hradu, který se považuje za bránu do starého Sirmione. Řadí se k tzv. Bike Hotels s velkým množstvím služeb pro cyklisty. Nabízí ubytování v celkem 93 moderně zařízených pokojích typu Comfort, Superior a Junior Suite.

Upozornění

Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa. Tato taxa je splatná na místě v hotovosti, v Eur. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.

Středisko

Sirmione

Vybavení hotelu

Recepce, bar, restaurace, bazén, dětský koutek, dětské hřiště, půjčovna kol (za poplatek), posilovna (zdarma), připojení na internet WiFi (ve společných prostorách zdarma), parkoviště (zdarma), garáže (za poplatek od € 5 za den), doprava do historického centra Sirmione (zdarma, v určených hodinách).

Pokoje

S vlastním příslušenstvím, fénem, telefonem, TV, trezorem, klimatizací, minibarem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady. Pokoje Economy (cca 17m2) a Classic (cca 5 let po rekonstrukci, 20m2) jsou max pro 2 osoby Junior Suite (cca 29m2) pro 4 osoby (min. 3 plné ceny).

Stravování

Snídaně rozšířená kontinentální formou bufetu, večeře tříchodové menu. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Sport a zábava

Bazén, půjčovna kol.

Pláž

Vzdálenost od jezera: 200 metrů.

Vzdálenosti od hotelu

Památky: 3 km

Podobné hotely v této lokalitě

GARDA VILLAGE

GARDA VILLAGE

Itálie, Lago di Garda, Sirmione

Cena od: 1 031 Kč

Pro skupinu:

×