GIADA

Itálie / Ligurie / Imperia

Popis ubytování

Charakteristika

prázdninový komplex je určen především pro rodiny s dětmi, leží na panoramatickém místě. Zde strávená dovolená je skvělou nabídkou propojení relaxace a využití bohatého sportovního zázemí.

Ubytování

apartmány jsou vkusně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, balkon, terasa nebo malá zahrádka se zahradním nábytkem. Apartmány typu SUPERIOR mají navíc TV/ SAT a mikrovlnou troubu.

#A3 MIMOSA: (max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s rozkládacím lůžkem a dvěma samostatnými lůžky, SPR+WC, klimatizace, malá terasa nebo malý balkon zahrádka se zahradním nábytkem. #B4 ORCHIDEA: (cca 34 m2, max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem (nebo se dvěma lůžky), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo dvěma rozkládacími lůžky) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, balkon se zahradním nábytkem (1. patro).
#B5 GINESTRA SUPERIOR: (max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a samostatným lůžkem (rozkládací křeslo pro jednu osobu nebo samostatné lůžko, na vyžádání) a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, klimatizace, TV/SAT, balkon se zahradním nábytkem (1. patro).
#C6 LAVANDA: (max. 6 osob)/# dvě ložnice, v každé ložnici dvojlůžko, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, balkon nebo malá zahrádka se zahradním nábytkem (1. patro nebo přízemí).
#C6 ROSA SUPERIOR: (max. 6 osob)/# dvě ložnice, v každé ložnici dvojlůžko, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, 2x SPR+WC, klimatizace, TV/SAT, balkon nebo malá zahrádka se zahradním nábytkem (1. patro nebo přízemí).
#D7 IBISCUS SUPERIOR: (max. 7 osob)/# tři ložnice, v každé dvojlůžko, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, 2x SPR+WC, klimatizace, TV/SAT, balkon (přízemí). Nebo dva propojené apartmány typu B, pak dvě ložnice a ložnice v denní místnosti, kuchyňský kout, 2x SPR+WC, zahrádka (přízemí).

Postýlka

na vyžádání, 3 €/den (do max. počtu osob).

Služby

recepce, restaurace-pizzerie, Wi-Fi na recepci (omezeno na 1 MB/osoba/den), bar u bazénu, bazén pro dospělé a pro děti, terasa s lehátky a slunečníky, barbecue, dětský koutek, víceúčelové sportovní hřiště, minigolf (zapůjčení vybavení - kauce € 10,-), minibus na pláž (kromě soboty a neděle), miniclub pro děti 4-12 let (červenec - srpen). Za poplatek - půjčovna kol, prádelna.

Parkování

u rezidence, 10 €/noc.

Od centra

3 km, nejbližší obchod 800 m.

Od pláže

2,5 km. Na pláž pravidelně jezdí minibus, zdarma (kromě soboty a neděle). Možnost parkování u pláže, soukromé parkoviště 500 m.

Pláž

písečná, u vstupu do moře kameny, část pláže s plážovým servisem za poplatek, část pláže volná.

Zvíře

nepovoleno.

Pobyt

příjezd možný každý den, min. 5 noci.

Na místě

závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu) 40 €/Mimosa, 50 €/Orchidea a Ginestra, 60 €/Lavanda a Rosa, 70 €/Ibiscus.

Popis

#V ceně za apartmán je zahrnuto:/# ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky (výměna za poplatek).
#Nepovinné příplatky:/# topení 10 €/den, půjčovné kola 10 €/den, 7 €/půl dne.
#Kauce:/# 150 €/apartmán.

Pobytová taxa

cca 2 €/osoba od 14 let/noc (max. 5 nocí).

Termíny a ceny

Recenze

Mapa