800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GARDEN LIDO

  • Pláž se nachází pouhých 20 m od hotelu
  • Vzdálenost od centra je 200 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Komfortní hotel na palmové promenádě. Soukromá pláž jen přes silnici.

Poloha

u přístaviště, centrum s obchody, bary a restauracemi cca 200 m, kousek od palmové promenády.

Pláž

soukromá pláž jen před silnici. Po celou sezonu je nutná rezervace míst. 2 lehátka + slunečník na pokoj zdarma do cca 13.6. a cca 27.8.-30.9. Cca 13.6.-27.8. k platbě na místě.

Vybavení

67 pokojů, společenská místnost, lounge, snídaňová restaurace, bar s terasou, výtah, zahrada, střešní terasa. Bazén 16 x 7 m (cca 5.4.-30.9.) s lehátky zdarma, osušky cca 2 €/kus. A-la-carte restaurace na pláži.

1
1
1

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny trezorem, minibarem, sat. TV, telefonem, klimatizací (cca 1.6.-30.9.), vanou nebo sprchou a balkonem. Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A. Postranní nebo přímý výhled na moře. Dvoulůžkové pokoje Superior (A2C): stejné vybavení jako A2A, navíc župan, postranní nebo přímý výhled na moře. Dvoulůžkové pokoje Superior (A2D): stejné vybavení jako A2A, navíc župan, jen některé z nich s balkonem. Čtyřlůžkové pokoje (A2E): stejné vybavení jako A2A, navíc palanda. Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2A, s postranním nebo přímým výhledem na moře.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu o 3 chodech v restauraci Sirena (cca 450 m).

Sport/aktivity

zdarma: půjčovna kol, stolní tenis, fitness. Za poplatek: minigolf, potápění, plachtění, tenis, golf (cca 25 km).

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

za poplatek: turecká parní lázeň, masáže.

Děti

dětský bazén, na pláži dětský bazén s mořskou vodou. Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK). Max. počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Info

parkování: uzavřené parkoviště cca 15 €/den; domácí zvíře: malé zdarma (nesmí do společenských místností, k bazénu a pláži); příjezd/min. délka pobytu: denně/ 3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 200 m

Počasí

Ligurie

17°C Jasno

×