Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Baja Sardinia

LA BISACCIA

  Poloha a popis

  Upozornění

  • Níže uvedený popis je informativní a právně nezávazný
  • Oficiální popis pořádající CK najdete v boxu “Detaily Vašeho zájezdu”

  Poloha

  Tento luxusní a komfortní hotel se nachází na pozemku o rozloze 50 hektarů. Jeho pozice je jedinečná. Pouhých 200m od centrálního náměstí v Baja Sardinia a několik málo kilometrů od Porto Cervo. Přesto je veřejná písečná pláž přímo u hotelu a hotelová se slunečníky a lehátky je od hotelu vzdálena 3 minuty pěšky. Tento hotel je vhodný svou polohou pro klientelu vyhledávající dovolenou strávenou na pláži s možností využití nočního života v blízkém městě.

  Ubytování

  dvoulůžkový pokoj - koupelna, WC, klimatizace, minibar, TV-sat., telefon, fén a trezor. 2 typy: standard (možnost jedné přistýlky) a junior suite (3 lůžka), některé s balkonem a výhledem na moře za poplatek (7 junior suite s balkonem na mořskou stranu, 20 junior suite s balkonem s přímým výhledem na moře, 50 pokojů standard s balkonem a výhledem na moře a 32 pokojů standard s balkonem na mořskou stranu). Dětská postýlka možná na vyžádání za poplatek 30 Euro/den - platba na místě. 109 pokojů, v hlavní budově je 57 pokojů a v residenci dalších 52 pokojů.

  Vybavení

  - přímo u veřejné pláže - cca 200 m od hotelové pláže - recepce - společenská místnost, televizní místnost - american bar, piano bar, - restaurace s panoramatickým výhledem - bazén s mořskou vodou - parkoviště - pronájem aut za poplatek - vodní sporty a pronájem šlapadel na pláži za poplatek - tenis club Porto Piccolo (cca 500m) a Golf club Pevero (cca 7 km) - slunečníky a lehátka na hotelové pláži zdarma

  Stravování

  polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované s výběrem z menu.