800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ABI D ORU

Elegantní hotel postavený v typickém místním architektonickém stylu s mnoha terasami a sloupovím uspokojí jistě i náročné klienty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v krásném a klidném zálivu Golfo di Marinella pouhých 12 km od Olbie a jen 4 km od známého městečka Porto Rotondo (denní hotelová kyvadlová doprava za poplatek).

Vybavení

Hotel je obklopen udržovanými zahradami a rozsáhlými trávníky vedoucími až k pláži v zálivu Marinella s jemným bílým pískem. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby bar s panora matickou terasou, 3 restaurace (z toho 1 na pláži), tabák, několik výtahů. V zahradě bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

20000

Pokoje

Pokoje v typickém sardinském stylu mají koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, Sky TV/sat. (některé kanály za poplatek), telefon, minibar, trezor (zdarma) a balkon nebo terasu. Dále k dispozici junior suity (prostorné pohodlné pokoje se salonkem) a suity (ložnice a oddělený obývací pokoj). Na vyžádání propojené pokoje.

Zábava

Večery s živou hudbou v piano baru.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z bohatého menu.

Náš názor

Elegantní hotel postavený v typickém místním architektonickém stylu uspokojí jistě i náročné klienty, vhodný pro klidnou dovolenou.

Pláž

Přímo u bílé písečné pláže (přes zahradu), lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sportovní nabídka

Zdarma fitness, volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek). Možnost pronájmu kánoí, škola plachtění, vodní lyžování, windsurfing, potápění, pronájem jízdních kol a tenisový trenér. Pevero Golf Club v Porto Cervo je vzdálen cca 20 km.

Děti

Miniklub (v hl. sezoně, 4–10 let). Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Karty

VISA, AMEX, Maestro, Diners Club.

Web

http://www.hotelabidoru.it

Handicup

Hotel disponuje několika pokoji přizpůsobenými pro handicapované klienty, bezbariérový pohyb v celém areálu vč. přístupu na pláž.

Internet

WiFi ve veřejných prostorách za poplatek.

Počasí

Sardínie

17°C Jasno